PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=865}

Niebiańska plaża

The Beach
6,8 94 242
oceny
6,8 10 1 94242
5,4 18
ocen krytyków
Niebiańska plaża
powrót do forum filmu Niebiańska plaża

Co?!

ocenił(a) film na 9

Niech ktoś mi wytłumaczy jakim cudem Leo zgarnął nominację do Złotej Maliny za ten film. Nie wiem czy to ze mną problem, że nie zauważam błędów w jego grze aktorskiej, czy po prostu komuś się coś bardzo pomyliło.

ocenił(a) film na 9
White_Curse

Według mnie też zagrał dobrze.Złotą maline sobie mogą więc wsadzic....

ocenił(a) film na 8
GeDo84

Świetny film i świetna rola, można czytać emocje z oczu i z twarzy. Zawsze do tego filmu wracam, ma w sobie to coś, widze w nim swoje pragnienia, widzę w nim piekno. Ta malina to jakies nieporozumienie.

ocenił(a) film na 7
White_Curse

Polityka zapewne :) Leo po Titanicu długo walczył o traktowanie go jako coś więcej niż ładną buzię i nikt nie chciał mu tego ułatwiać. W ogóle nie rozumiem jak można się przyczepić do jego aktorstwa w tym filmie, i właściwie do samego filmu - może nie jest jakiś niesamowicie odkrywczy, z pewnością nie jest arcydziełem, ale jest piękna sceneria, muzyka Badalamentiego, dobra gra aktorska (Swinton!), suspens...

ocenił(a) film na 5
Halucynka

Miałam jednak wrażenie, że obsadzenie Ewana ( chociaż osobiście uwielbiam Leo) przydałoby filmowi innego ,głębszego, intelektualnego bohatera. Film byłby moim zdaniem lepszy.

ocenił(a) film na 3
White_Curse

na pocieszenie:
https://www.youtube.com/watch?v=q6c4JyUmVSc

ocenił(a) film na 8
AutorAutor

Znacznie lepsze kawałki przewijają się w ścieżce dźwiękowej, ale ten też dobry.

ocenił(a) film na 8
White_Curse

Również nie pojmuję tego. Debile

ocenił(a) film na 9
White_Curse

Jak dla mnie zagrał świetnie. Wgl bardzo wymagająca rola, pokazał chyba wszystkie emocje od zakochania po obłęd. I we wszystkich był autentyczny.

White_Curse

Nominację zgarnął prawdopodobnie za to, że w słynnej scenie nie chciał skonsumować robala i musiał go wyręczyć dubler.

użytkownik usunięty
Vesslan

o.O
mogli maliniarze sami zjesc robala

ocenił(a) film na 4
Vesslan

Ale w Zjawie to nadrobił i Oskara dostał. ;)

ocenił(a) film na 7
White_Curse

ogólnie ten film nie jest dobry dicaprio też nie najlepiej porównując z innymi jego rolami

ocenił(a) film na 6
White_Curse

Też tego nie rozumiem. Jak również tego, że dopiero niedawno dostał pierwszego Oscara, który należał mu się znacznie wcześniej i to za co najmniej kilka ról.

ocenił(a) film na 7
White_Curse

to dobre pytanie...

ocenił(a) film na 5
White_Curse

Z tego samego powodu, co "Człowiek z blizną" - malina za reżyserię. Oceniający, to cipy. Można zapytać forumowicza o nicku AutorAutor - ocenia "Niebiańską... " na "3", więc może mieć podobne, cenne spostrzeżenia i uwagi jak
"plażowi maliniarze". Poza tym co napisałem w pierwszym zdaniu nic mi nie przychodzi do głowy. Nie ogarniam takich absurdów.

ocenił(a) film na 8
White_Curse

Malina to nagroda popularnościowa, a Leo miał wtedy złą prasę, jak widać. To był czas, kiedy robił za przystojniaka. Niewielu wiedziało, jak genialnym aktorem się stanie. Rola świetna, film świetny.

Nie tacy mistrzowie dostawali Maliny. Nie przejmuj się :)

ocenił(a) film na 7
White_Curse

To chyba za ten fragment filmu, w którym zgrywał Rambo. Ostatnie pół godziny to było lekkie nieporozumienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones