PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=865}

Niebiańska plaża

The Beach
6,8 94 242
oceny
6,8 10 1 94242
5,4 18
ocen krytyków
Niebiańska plaża
powrót do forum filmu Niebiańska plaża

Ogladalam ten film mnostwo razy i to glownie po to zeby jeszcze raz uslyszec kawalek Porcelain i zobaczyc widok plazy. Zawsze mialam ciarki:D

ocenił(a) film na 9
patek_ciacho

A ja jeszcze nie oglądałem , ale jutro się za niego zabiorę.

ocenił(a) film na 7
patek_ciacho

och ta muzyka Moby'ego, nie tylko kawałek Porcelain ale również Find my babe, Honey czy inne, w połączeniu z wyobrażeniami podczas czytania książki i z retrospekcjami z oglądania filmu, odcisneły niesamowite piętno na mojej osobowości. To doświadczenie, niebagatelnie mnie zmieniło. Polecam każdemu ten film, książke, i muzykę.

ocenił(a) film na 8
patek_ciacho

A wiesz co, ja zawsze słucham Moby'ego, by poczuć klimat tej boskiej plaży.
Zresztą cała płyta ("Play") jest genialna (patrz powyżej ESPEE_o_O), a odkryłem ją wieki temu, właśnie dzięki The Beach. Zatem, witaj w klubie plażowiczów, wielorybów (Moby pochodzi od tytułu pewnej książki)

Co więcej, są podobnie piękne jak w filmie plaże także w Europie (wiem, bo byłem), nie trzeba tłuc się aż do Tajlandii (choć warto i nie bynajmniej ze względu ma plaże).

ocenił(a) film na 8
Kocio

http://www.youtube.com/watch?v=MfKRrTBnQUs

ocenił(a) film na 7
patek_ciacho

Twój komentarz spowodował że skusiłem się na ten film......motyw z tym utworem i plażą to istny kosmos :)

ocenił(a) film na 9
synpanatadeusza

Nawet tylko dla tej sceny warto obejrzec cały film.Scena z wyjsciem na plaże i świetną muzyką w tle wbija w fotel i pozostaje w głowie i o to chodzi.Mistrzostwo.

ocenił(a) film na 6
patek_ciacho

To najlepszy utwór filmu, ale uważam, że cała ścieżka dźwiękowa kompletnie źle dobrana. Kompletnie. Miała na siłę podgrzewac pewne emocje, ale robiła to nachalnie i naprawdę siłowo. Zwracam dużą uwagę na muzykę w filmie, ale tu pudło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones