PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8091}

Niebiańskie istoty

Heavenly Creatures
7,0 12 242
oceny
7,0 10 1 12242
7,3 9
ocen krytyków
Niebiańskie istoty
powrót do forum filmu Niebiańskie istoty

filmowa Jullie obecnie jest pisarka (autorka kryminalow), po zbrodni odsiedziala 5 lat w poprawczaku z przyjaciolka ja rozdzielono ale specjalnie nad tym nie boleje z perspektywy czasu. Obecnie wiedzie szczesliwe, dostatnie zycie ktorego stala czescia sa spacery oraz coniedzielne praktyki religijne...o przeszlosci nie mysli wcale poniewaz juz sobie sama wszystko wybaczyla a zreszta poniosla surowa kare adekwatna do popelnionej zbrodni (przypominam 5 lat poprawczaka) i tylko snuje marzenia o idealnym partnerze dla tak silnej i wiedzacej czego chce kobiety jak ona...wlasnie przeczytalam z nia wywiad z ktorego lektury wylania sie obraz kobiety niezwykle chlodnej, wyzutej z uczuc kobiety.

ocenił(a) film na 9
babojagolak

Ciekawy zbieg okoliczności bo właśnie szukam informacji na temat tych kobiet. Rzuć link do wywiadu.

yossarian84

http://kultura.onet.pl/literatura/rozmowy/podwojne-zycie-anne-perry,1,5052086,ar tykul.html

vigo9

Zwięźle dosyć.

ocenił(a) film na 7
babojagolak

Co to ma być? Dlaczego kobieta, która zabiła człowieka, 45 uderzeń cegłą w głowę, udziela o tym morderstwie wywiadów jakby to było nic takiego? A zaraz potem pytanie o idealnego mężczyznę, litości.

kurta

Idealny facet musi rozbijać cegłówki czołem. Tal na wszelki wypadek - gdyby żonie się coś odwidziało. ;-p
Chory jest ten świat - począwszy od dziennikarzy a skończywszy na tych, którzy łakną takich newsów.

ocenił(a) film na 7
Mariusz_760301

Hahaha, pomyśleć że by się miało dostać 45x w łeb cegłą... bezcenne

użytkownik usunięty
babojagolak

Znam od dawna tę historię i myślałam o niej, nawet ostatnio wróciłam do niej przez przypadek, myśląc czy przeczytać jakąś książkę tej pani, ale po wyszukaniu nic mi dzisiaj nie wyskoczyło czytając o filmie (źle patrzyłam), więc potraktowałam jako coś odrębnego. Cholernie cienki film, jak na tak znaną historię morderstwa.

babojagolak

Polecam przesłuchać całą historię tych dziewczyn na YT na kanale "stanowi", w tytule filmu też jest bodajże "niebiańskie istoty". Babeczka świetnie to opowiedziała, ale film trwa chyba z godzinę. Mimo wszystko polecam- ogólnie cały kanał, który poświęcony jest kryminalnym zagadkom, szokującym morderstwom, niewyjaśnionym zaginięciom, śmierciom itp.

Cameo_242

Stanowo*

Cameo_242

Jaśmin ze stanowo jest najlepsza.

ocenił(a) film na 10
Cameo_242

Stanowo akurat bardzo słabo opisała tę sprawę. Polecam wideoeseje Stephanie Harlowe, są 3 części trwające po godzinę, warto wszystkich posłuchać. Dziewczyna cytuje i omawia wpisy z pamiętnika Pauline, dzięki niej zrozumiałam relacje dziewcząt z ich rodzicami. Stanowo potraktowała sprawę jako wybryk niedojrzałych 15 latek, wprost mówiąc, ze nie chce się jej czytać pamiętników i twórczości dziewczyn

babojagolak

A czemu miałaby nie być szczęśliwa, cóż takiego złego zrobiła, by sobie nie wybaczyć?

kryszti

Co złego zrobiła? To chyba nie jest poważne pytanie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kryszti

Pal wroty, trollu

babojagolak

matka tak się wtedy zachowywała,że sobie zasłużyła na śmierć niestety

Weronka90

Albo stety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones