PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=421139}

Niech żyje reżyser!

Kantoku - banzai!
6,3 245
ocen
6,3 10 1 245
Niech żyje reżyser
powrót do forum filmu Niech żyje reżyser!

całkiem niezła, zabawna i groteskowa autoironia :)
facio rzeczywiście w dobie kryzysu twórczego potrafi się z siebie śmiać i stworzyć coś banalnego, aczkolwiek pięknego :]

ocenił(a) film na 4
Amon

Hmmm jak dla mnie kiepski film Kitano.Zaliczył bym ten film jako mieszankę miedzy Takeshis a komedia która mi się bardzo podobała Getting Any.Najgorszy film Kitano jaki widziałem nie polecam!!

użytkownik usunięty
Ballack0

no podobne mam odczucia. Kitano mógł poprzestać na Takeshis,a nie bawić się w odgrzewany kotlet. Ta powolna świadomość twórczego wypalenia to materiał na jeden film,ale po co otwarcie wrzeszczeć do kamery że nie mam co ciekawego nakręcić więc zmiksuje wszystkie cieniutkie pomysły ?. Jeszcze te zgrywy z Ozu czy romansideł okraszone ironicznym komentarzem to naprawde świetne rzeczy ale jak mnie Takeshi zostawił na godzine z tym chorym filmem s-fi myślałem że zejde. Praktycznie umieszczenie wszystkiego co się da (w tym zalążki do późniejszego Achillesa) związane chronologią postaci żenującego doktorka,kukiełki i dwóch nastoletnich idiotek. Może jeszcze bym wytrzymał,ale w to miesza się fikuśny pokaz tubylców (hojnie obdarzonych przez nature) który wygląda jak remake zakończenia "Opowieści kanterberyjskich",gangsterzy i wielka tablica z tytułem filmu na którą leje. Dobrze że oglądam to dopiero teraz bo choćby mnie siłą zaciągali,nie obejrzałbym wspaniałego Achiiles and the tortoise.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones