PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627415}

Niech będzie teraz

Now Is Good
7,5 93 721
ocen
7,5 10 1 93721
Niech będzie teraz
powrót do forum filmu Niech będzie teraz

W którym momencie się poryczeliście? Ja chyba w tym jak pytała się lekarza czy zdąży zobaczyć dziecko swojej przyjaciółki :(

ocenił(a) film na 10
paniB

przyznam sie u mnie było kilka takich sytuacji jeden to tak właśnie jak u Ciebie z tym lekarzem, kolejny to jak Tessa wracała do domu ze szpitala co po drodze wszędzie było jej imię w momencie w którym dodatkowo miażdży muzyka "Dustin O'Halloran-Write My Name(OST Now is Good)", kolejny moment w którym się rozkleiłem to gdy Tessa rozwala pokój i ojciec odkrywa listę rzeczy i nie wytrzymuję tak mi było żal jej ojca że masakra no i ostatni i chyba najsmutniejszy moment po którym tak ryczałem że masakra to jak żegnają się z Tessą i ojciec mówi "Tessa możesz już odejść" jak dla mnie niesamowity film, może to dziwne że tak działają na mnie takie film bo ktoś sobie pomyśli chłopak o "ciota" i wgl ale nie.
Mam straszną słabość do takich sytuacji i jak ktoś zna filmy tego typu to polecajcie z miłą chęcią obejrzę

Bany60

Po pierwsze : Nigdy nie zrozumiem chłopaków, którzy myślą że jak płaczą na filmach to od razu ktoś powie że o ciota -_- Nie , dla mnie nie jesteś ciota ;)
Po drugie : Gwiazd Naszych Wina , ale pewnie widziałeś, a z takich mało znanych Ósmoklasiści nie płaczą. Bohaterowie co prawa trochę młodsi, ale jest bardzo wzruszające. Fajne też I wciąż ją kocham, ale nie jest to taki film o śmierci, chociaż i ona tam występuję
Miłego oglądania :)

ocenił(a) film na 10
Verona_

Wielkie dzięki za propozycje ale wszystkie oglądałem ;) Bardzo fajne filmy :)

paniB

Przygotowania do randki

ocenił(a) film na 10
paniB

Ja zaczęłam kiedy dowiedziała się że nie zobaczy dziecka swojej koleżanki. Skończyłam dopiero po filmie. Jest tyle samobójców którzy oddali by jej życie. Ale oczywiście nie da się tak i to chyba jest najbardziej smutne.

ocenił(a) film na 9
paniB

ja od tego momentu co ty
ale najbardzije, gdy jej ojciec zobaczyl liste i już pękł
ja też pękłam

ocenił(a) film na 10
Koszmarxd

ja nie wytrzymałam, kiedy jej ojciec zaczął płakać i usiadł na jej łóżku pytając czemu chce zniszczyć wszystko i nie chce mu nic po sobie zostawić, po tym jak się uspokoiłam, znowu wybuchłam kiedy jej ojciec wciąż szukał na to lekarstwa :(

ocenił(a) film na 8
paniB

Ostatnie 15 minut przeryczane ........

ocenił(a) film na 10
paniB

Dwa razy, zawsze w tych samych momentach.
1. Kiedy ojciec wybucha i przestaje być taki niewzruszony (robił to pewnie, żeby Tessa jakoś się trzymała).
2. Sam koniec, kiedy Tessa mówi o tym, że życie to seria chwil. I to dziecko Zoey...

"Niech będzie teraz" to jedyny film, na którym płakałem.

ocenił(a) film na 9
JohnJulias

Radzę obejrzeć zieloną milę.. -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones