PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627415}

Niech będzie teraz

Now Is Good
7,5 93 721
ocen
7,5 10 1 93721
Niech będzie teraz
powrót do forum filmu Niech będzie teraz

słabiutki

ocenił(a) film na 3

Film słabizna totalna... Nie pamietam kiedy ostatnio wyłączyłem seans po godzinie ogladania a w tym przypadku musialem to zrobic, poczulem ze stracilem cenną godzine z soboty ;)
Zanim mnie zhejtujecie że nie ogladalem filmu do konca a go oceniam to pragnę wspomniec ze ostatnio ogladalem "Gwiazd Naszych Wina" czyli film o takiej samej tematyce i patrzalem na niego z zaciekawieniem od poczatku do konca. Film Locke ktory bardzo polecam byl duuuzo ciekawszy choc cala akcja toczyla sie w samochodzie.
Co do now is good to nie podobalo mi sie praktycznie wszystko... Film nie ciekawy fabula moze i ok ale slabo wykonana. Historia głównej bohaterki mnie nie urzekla ale ona rowniez nie zrobila nic zeby mnie chwycic za serducho i wycisnac łezkę... Ogolnie, nie polecam. Max 4/10

ocenił(a) film na 3
h0pe17

Ha. Nie Ty jeden/jedna oglądałeś/aś wcześniej Gwiazd Naszych Win :-)
Nawet o tym wspomniałem w komentarzu:
http://www.filmweb.pl/film/Niech+b%C4%99dzie+teraz-2012-627415/discussion/Ckliwy +i+md%C5%82y+a%C5%BC+do+b%C3%B3lu,2534864
i co racja to racja.
Wiem, że była chorea, ale anemiczność tej osoby mnie na planie po prostu mnie denerwowało.
Granie" podobne do Melani z Intruza (http://www.filmweb.pl/film/Intruz-2013-547189).

ocenił(a) film na 3
markac

100% racji, niestety film bez rewelacji :)

ocenił(a) film na 5
h0pe17

Dziś obejrzałam i... troszkę jestem zawiedziona. Myslalam ze bedzie ciekawszy. Gwiazd naszych wina byl zdecydowanie lepszy i się pożądnie wzruszyłam. Ode mnie 5/10

ocenił(a) film na 3
rubia1988

Te klasyki jak np "Zielona Mila" chyba dalej wypadają najlepiej ;)

ocenił(a) film na 5
h0pe17

zgadzam się;)

ocenił(a) film na 4
h0pe17

u mnie dokładnie to samo, po godzinie znudziłam się niesamowicie i wyłączyłam film, a główna bohaterka swoimi zachowaniami wyprowadzała mnie z równowagi już od pierwszych minut

ocenił(a) film na 3
h0pe17

3/10 nie wiem skad wziela sie tak wysoka ocena na filmwebie, ktos mnie oswieci?

poltora godzinny film ogladalem przez tydzien, kawalek po kawalku, czekajc na zaskakujace, ciekawe zakonczenie, na prozno. Nie polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones