PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121720}

Niecne uczynki

Dirty Deeds
6,2 14 405
ocen
6,2 10 1 14405
Niecne uczynki
powrót do forum filmu Niecne uczynki

Nie rozumiem waszych ocen

użytkownik usunięty

Ten film mi się osobiście spodobał,dlatego dałem 9/10 i szczerze mówiąc wolałbym być Amerykaninem,bo oni mają przynajmniej poczucie humoru,a do tego mają świetny klimat.Nie to co Polacy na wszystko i na wszystkich by narzekali "Sad,but true".

Mnie też się osobiście film podobał. Ocenę zostawiam nieco niższą niż twoja, ale i tak muszę stwierdzić, ze komedia była na dość fajnym poziomie.

użytkownik usunięty
ChemicznyPlaz

Ogólnie się cieszę że zgadzacie się ze mną.

ocenił(a) film na 8

Ja też, nie rozumiem dlaczego tak nisko oceniają ten film. Nie jest to może kino wysokich lotów, ale dla mnie wystarczających ;p Nie nudził, momentami był śmieszny, fajne teksty i ogólnie wporzo. 8/10 to dobra ocena dla tego filmu wg. mnie

użytkownik usunięty
paulaa669

W tym filmie najbardziej podobała mi się fabuła.Gościu miał naprawdę ciekawe zadania do wykonania i w ogóle był świetny klimat,a takie klimaty bardzo lubię.

ocenił(a) film na 8

Tak, zadania były najlepsze w tym filmie ;p Mnie najbardziej podobało się wykradnięcie trupa ;] i tekst: "Jest zalany w trupa" xd. A tobie które zadanie się najbardziej podobało?

użytkownik usunięty
paulaa669

Mi się najbardziej podobały 2 zadania:Pierwsze,kiedy miał pobić najsilniejszego kolesia w okolicy,a drugie kiedy miał wypić piwo na oczach policjantów.Bardzo sprytnie to zrobił,pomysłowo.

użytkownik usunięty
paulaa669

Również świetne zadania były,kiedy miał ukraść protezę gliniarzowi i wspomniane przez ciebie zadanie wykradnięcie trupa.Chyba nie widziałem drugiego takiego filmu z podobnymi zadaniami,ogólnie to wszystkie zadania były ciekawe.

ocenił(a) film na 8

Tak, zgadzam się. Reżyser miał naprawdę niezłą wyobraźnię do tych zadań, i co najlepsze to, że pomysł był równie dobry co wykonanie a to nie zawsze się sprawdza.

ocenił(a) film na 3

Jak was posłucham to się zastanawiam czy ja widziałem ten sam film :) Jak można dać 9 dla takiego filmu ? Max to 7 ja osobiście dałem 3 ale 9 ? a co to jakieś wyśmienite kino było lub muzyka was urzekła ?
a co do pana Dawida to droga jest prosta , składasz wniosek o wizę ,kupujesz bilet i leć pan zobacz jaka naprawdę jest ta wymarzona Ameryka :)

Gwiazdka_Bialystok

Dokładnie, naoglądają się "American Pie-ów", a potem myślą, że w USA to tylko Mc'i, sex, vóda, czerwone kubki i baseny co chatę i oczywiście wieczne balangi itp. To tak jak niektórzy z amerykanów myślą, że u nas po drogach biegają niedźwiedzie i że za 1000$ będą tutaj traktowani jak królowie. Lećcie sobie i mniej takich pustogłowych tym lepiej dla tych co zostaną.

Film może być, zgadzam się max 7/10, osobiście dałem 6 i w zupełności powinno to wystarczyć tej produkcji.

ocenił(a) film na 6
Gwiazdka_Bialystok

Są różne gusta filmowe,więc nie ma się co dziwić,że dana osoba oceniła film na 9;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones