PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8106}

Nienawiść

La haine
7,9 43 475
ocen
7,9 10 1 43475
8,1 27
ocen krytyków
Nienawiść
powrót do forum filmu Nienawiść

nic nadzwyczajnego

ocenił(a) film na 5

nie nudzilem sie ogladajac ten film ale rewelacji zadnej nie bylo.
5/10 bo ciekawie bylo popatrzec na francuskie blokowisko.

kx38

A ja z kolei nudze się przy amerykańskich filmach...choćby nawet były ambitniejsze jak łowca Jelenii, pewnego gownianego patosu "amerykańskich chłopcow" nie mogę znieść i te odnośniki do Boga, wiary... byłem w USA i wiem, że większość ma to wszystko w dupie...

Wolę kino Europejskie. Notabene mam wrażenie, że amerykański film "Sprzedawcy - Clerks" zerżnął sposób filmowania i produkcję od "Nienawiści"...

aliveinchains

i co to ma wspólnego z opinią kx28, bo nigdzie nie widać żeby wychwalał amerykańskie kino?

ocenił(a) film na 5
kx38

francuskie blokowisko, brzdąkająca w tle muzyczka - calkiem niezła, no i ulica, nad którą unosi się męski testosteron. To, że zabawy bronią mogą się źle skończyć już wiemy, no nie wiem, jakoś mnie film nie ujął aż tak, bym uczciwie uznała go za bardzo dobre kino. Średniak

ocenił(a) film na 10
MissBetsy

idźcie oglądać indiana jones'a, albo james'a bonda, wtedy się nudzić nie będziecie

ocenił(a) film na 5
pbbasketball

stawianie w jednym rzędzie Indiany Jones'a z tym brytyjskim tandeciarzem to profanacja. Zreszta wszystkie te filmy nijak maja sie do siebie , wiec i twoje porownanie jest zupelnie do d#py

ocenił(a) film na 5
kx38

Dokładnie, film mocno średni, choć z zadatkami na więcej. Mam wrażenie, ze Kassovitz tak do końca sam nie wiedział, jak chce pociągnąć fabule

ps. intrygujący awatar

Debesciak

Ace Ventura: Zew natury 10/10 i wszystko jasne.

ocenił(a) film na 5
al113

La Haine to dramat, Ace to komedia. wiec co ma piernik do wiatraka?

ocenił(a) film na 7
al113

Ace Ventura to akurat jedna z lepszych komedii :)

ocenił(a) film na 6
kx38

Generalnie, lubię francuskie kino, lubię Kassella, film wysoko oceniany a jednak do mnie jakoś nie przemówił. Myślę że jako krótkometrażówka film byłby naprawdę dobry ale w pełnym wymiarze, najzwyczajniej brakuje pomysłu żeby jakoś sklecić akcje kupy. Film nie budzi jakiś wielkich emocji a postacie są raczej dość mocno przerysowane. Getto pokazane jak nie getto i tak można byłoby wymieniać jeszcze długo.

Myślę że jest to dość duży zawód a film jest na siłę wysoko oceniany, głównie jako odpowiedź na uliczne kino zza oceanu. Kino europejskie jest lepsze od amerykańskiego (a może inaczej głębsze, pozbawione komercyjnego efekciarstwa) i po prostu jest to prawda oczywista jednak czasami na siłę oceniamy przeciętny film w kontrze do przeciętnych filmów rodem z USA. Nie tędy droga, kino europejskie też posiada w swoich szeregach masę tandetnych i przeciętnych filmów. Nienawiść tandetna nie jest ale poza przeciętność na pewno nie wyrasta.

ocenił(a) film na 3
Dziuchni91

Popieram - nie każdy film francuski jest dobry, nie każda niemka jest brzydka, nie każdy ksiądz to pedofil...

Film mocno mnie zawiódł, wręcz mnie znudził...

ocenił(a) film na 7
kx38

Nie był zły ale widziałem lepsze filmy o podobnej tematyce...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones