PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714192}

Nienawistna ósemka

The Hateful Eight
7,7 226 663
oceny
7,7 10 1 226663
7,3 48
ocen krytyków
Nienawistna ósemka
powrót do forum filmu Nienawistna ósemka

Rozumiem że dużej ilości osób może nie się nie podobać styl Tarantino ale nie oceniajcie filmów tak nisko tylko dla tego że nie lubicie QT, czytając takie komentarze odechciewa się oglądać film, który może okazać się bardzo dobry.

użytkownik usunięty
xoskar6

Może też się okazać bardzo niedobry.

jest bardzo dobry, ciut przegadany ale końcówka wynagradza

użytkownik usunięty
przemas123

Widziałem, jest bardzo niedobry.

ocenił(a) film na 8

Jak niedobry jak dobry

użytkownik usunięty
Szpukowyduch2

Jak dobry jak niedobry

ocenił(a) film na 8

Dlaczego niedobry

użytkownik usunięty
Szpukowyduch2

To jest pytanie?

ocenił(a) film na 8

tak

użytkownik usunięty
Szpukowyduch2

Bo nie jest dobry.

ocenił(a) film na 8

ale dlaczego podaj jakiś argument

użytkownik usunięty
Szpukowyduch2

Chłopie, jeśli film nie ma pozytywnych aspektów, to ciężko żebym uznał go za dobry. A dlaczego nie ma? Pytaj się QT.

ocenił(a) film na 8

a aktorstwo tajemnicza zagadka zajebisty scenariusz to nie są pozytywne aspekty tego filmu.

użytkownik usunięty
Szpukowyduch2

No nie bardzo.

ocenił(a) film na 8

oglądałeś wściekłe psy

użytkownik usunięty
Szpukowyduch2

Widziałem każdy film QT i każdy przebija to pozerskie, westernowe "cuś".
1. Pulp Fiction - 10/10
2. Reservoir Dogs - 9/10
3. Jackie Brown - 9/10
4. Four Rooms (The Man from Hollywood) 8/10
5. Kill Bill: Vol. 1 - 8/10
6. Inglourious Basterds - 8/10
7. Kill Bill: Vol 2 - 7/10
8. Django Unchained - 7/10
9. My Best Friend's Birthday - 7/10
10. Death Proof - 6/10
11. The Hateful Eight - 5/10

ocenił(a) film na 8

A wiesz że Nienawistna ósemka to Wściekłe psy na dzikim zachodzie.

użytkownik usunięty
Szpukowyduch2

No wiem. Tym gorzej dla filmu, bo czuję jakbym oglądał to samo co 20 lat temu a tylko otoczka się zmieniła.

ocenił(a) film na 8

A podobał sie tobie Samuel L jackson albo Kurt Russell.

użytkownik usunięty
Szpukowyduch2

Widziałem lepsze role. Tu zagrali na najniższych obrotach, nawet się nie wysilili.

ocenił(a) film na 8

A tim roth

użytkownik usunięty
Szpukowyduch2

Powtórka z Four Rooms.

ocenił(a) film na 8

A jennifer jason leigh

użytkownik usunięty
Szpukowyduch2

Pasztet.

ocenił(a) film na 8

A ktoś z obsady się wg ciebie się wysilił

użytkownik usunięty
Szpukowyduch2

Goggins. Ładnie przeczytał list od Lincolna, a potem nagle kopnął w kalendarz ;( Szkoda, bo od tego momentu mógł być dobry film.

ocenił(a) film na 8

HaHa bardzo ku**wa śmieszne.

użytkownik usunięty
Szpukowyduch2

Madsen za to ma zmęczoną mordę całe życie. Nie musiał nawet grać. Ale chyba najbardziej poświęcił się do roli, bo sprzedał widzom sam siebie.

ocenił(a) film na 8

Bedziesz oglądał Deadpoola

użytkownik usunięty
Szpukowyduch2

Nie, trailery zwiastują solidne 1/10. Nie za bardzo wiem, co twórcy chcieli osiągnąć takim marketingiem.

ocenił(a) film na 8

podobały się tobie nowe gwiezdne wojny

użytkownik usunięty
Szpukowyduch2

Nieszczególnie.

ocenił(a) film na 8

A podobała tobie tym filmie tarantinowska brutalność

użytkownik usunięty
Szpukowyduch2

Zamiast szokiem, stało się to rutyną. Nuda.

ocenił(a) film na 8

Znacz mietka masochiste mietczyńskiego

ocenił(a) film na 5
Szpukowyduch2

Z tego roku tylko "Zjawa na poziomie"

ocenił(a) film na 3

posmarkałam się. To fakt, film słabiutki strasznie.

ocenił(a) film na 6

Sam jesteś pasztet

użytkownik usunięty
Ashganka

Ujęła mnie twoja historia, pani milusińska.

ocenił(a) film na 6

A mnie pańska w ogóle nie obeszła... cheers !

użytkownik usunięty
Ashganka

No niestety, ale wiedz, że znalazło się w niej miejsce dla ciebie. Może rozświetlisz mi drogę w ciemności?

użytkownik usunięty

To Twoje zdanie. Każdy może mieć swoje zdanie. Niemniej ja się z nim nie zgadzam. Aktorzy, jak w każdym filmie Tarantino, zagrali dobrze. Szczególnie pan Goggins, który w zasadzie sam zrobił ten film. Razem z Samuelem L. Jacksonem oczywiście, ale on gra zawsze na poziomie. Odnośnie pana Gogginsa, to nie sądziłem, że jest aż tak dobrym aktorem. Tarantino ma niesamowitą umiejętność która powoduje, że aktorzy grający u niego, występują prawdziwie naturalnie. I nawet taki drągal aktorski jak Madsen gra naturalnie i przyzwoicie.

ocenił(a) film na 8

Czyli gdyby ósemka powstała 20 lat temu byłaby genialna i Wściekłe psy premierę miały nie dawno to były by kiepskie??? Powaga ?? tym tropem idziesz.... filmu jeszcze nie widziałem .

użytkownik usunięty
Maverick0069

Powaga !!

ocenił(a) film na 8

Generalnie całe dzisiejsze kino jest kopią tego co już było właśnie w innych otoczkach, w większości przypadków można nawet obserwować przywiązanie się do rutyny i schematu tworzenia filmów przez konkretnych reżyserów.
W zasadzie mógłbyś odpuścić sobie kino, z racji tego, że już kompletnie nic Cię nie zaskoczy, bo tak jak sam zauważyłeś będzie to to samo.
Nie wiem czego oczekujesz.... to tak jakbyś chciał spróbować czekolady i poczuć jej smak tak jak za pierwszym razem .... nie da się :)

użytkownik usunięty
Maverick0069

Niestety to nie "to tak jakbyś" :(

"z racji tego, że już kompletnie nic Cię nie zaskoczy"
A skąd takie wnioski? Przecież i tak w życiu nie obejrzę wszystkich filmów, nie przeczytam książek w dziejach świata, więc nie będę miał odniesienia dla wszystkiego. Aby stworzyć coś nowego trzeba czerpać i kombinować z różnych źródeł. Tak jak Lucas czerpał w SW garściami z "Bohatera o tysiącu twarzy" Campbella, komiksu Valerian, Flasha Gordona, "Ukrytej fortecy" Kurosawy, czy chociażby "Diuny". Dzieła kultury są jak życie, rozmnażają się, w naszych głowach co prawda ale zawsze. A natura tak to wymyśliła że najlepsze jest potomstwo z zróżnicowaną pulą genową, czyli takie które ma mocno zróżnicowanych przodków.

ocenił(a) film na 8

Nie sposób się nie zgodzić z tymi słowami.
Najlepszego i pozdrawiam

Szpukowyduch2

Zajebisty scenariusz? I co z tego? Ile mozna przemocy jeszcze pokazac wiecej w filmie?czliowieku chyba wyprany jestes z emocji jak to Ci sie podoba:/ za duzo grales w dziecinstwie :/

ocenił(a) film na 10
radyjko_15

Takie filmy sa zajebiste. Dla dorosłych, zajebsita historia. Za duzo przemocy ? Włącz sobie pokemony.

ocenił(a) film na 9

Idiota XD

użytkownik usunięty
PatrikoS18

Na zaczepki personalne nie odpowiadam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones