PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723653}

Niepamięć

Remember
7,4 12 252
oceny
7,4 10 1 12252
5,3 6
ocen krytyków
Niepamięć
powrót do forum filmu Niepamięć

niesamowity film. a koncowka mnie powalila . oglada sie z zapartym tchem :)

ocenił(a) film na 8
askenya

Zgadzam się końcówka mocna, a do tego ten świetny Christopher Plummer! ;)

askenya

Popieram. Uwielbiam filmy, które potrafią mnie zaszokować końcówką, a niewiele już się takich zdarza. Tutaj kompletnie się nie spodziewałem takiej intrygi. W tematyce nazi polecam film Apt pupil, podczas którego oglądania cały czas miałem ciary.

siweq

Cztery pory roku -Stephen King to jest ksiazka z 4 opowiadaniami , drugie pt - pojetny uczen jest opowiadaniem na podstawie ktorego powstal ten film. polecam ksiazke, jest jeszcze lepsza niz film ,

askenya

to jest wpis do Twojej propozycji - apt pupil :)

ocenił(a) film na 8
askenya

askenya - mylisz się, "Remember" nie jest nakręcony na podstawie "Zdolnego ucznia" Kinga, w ktorym to opowiadaniu chodzi o nastoletniego Todda Bowdena, który zafascynowany tematyką obozów koncentracyjnych dowiaduje się, że w sąsiedztwie mieszka były SS-man... Dalej nie będę streszczał, by nie spojlerować. Gorąco polecam "Cztery pory roku:"
http://www.ceneo.pl/21299554?se=9jCyx9WaaYlSHEyyHkNzRB7H0C1TBDZh&gclid=CPnjmYDPg swCFYgIcgod3AoGdg

Wake_up_sheep

gdybys przeczytal uwaznie to napisalam, ze to jest wpis do filmu At pupil :))

ocenił(a) film na 8
askenya

Racja askenya. Błędnie odczytałem Twój wpis, odniosłaś się do Apt Pupil, a nie do Remember.

ocenił(a) film na 7
siweq

http://www.filmweb.pl/film/Ucze%C5%84+szatana-1998-31130

ocenił(a) film na 7
siweq

no to jest ten film : Apt Pupil

soglif3

no przecież wiem. Sam o nim napisałem :D

ocenił(a) film na 7
siweq

To jest po prostu poprawka po Tobie,bo jak sie wspomina jakis film, to wkleja sie link na FW do tegoz filmu.Zeby ludziom sie zyło dobrze i dostatnio. :)

askenya

w 100% zgadzam się!

ertipl

gdybys przeczytal uwaznie to napisalam, ze to jest wpis do filmu At pupil :)) szkoda, ze nie czytacie uwazniej

ertipl

ertipl sorry teraz to ja nie doczytałam :)))

ocenił(a) film na 8
askenya

;-) podczas weekendu łatwiej o pomyłki ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones