PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631042}

Niepokonani

Undefeated
7,1 833
oceny
7,1 10 1 833
Niepokonani
powrót do forum filmu Niepokonani

Nie tego oczekiwałem

ocenił(a) film na 5

Tania historyjka o tym jak USA kocha swoich czarnych nierobów i daje im szansę na lepsze życie. Tylko
tak naprawdę tego nie chcą bo w większości są zbyt leniwi aby ruszyć dup. do pracy. Przecież lepiej jest
mieszkać z babciami, nie pracować i płakać, że nic się od życia nie ma. Sorry ale w USA dużo łatwiej jest
zarobić pieniądze niż w Polsce a mi w głowie się nie mieści jak ktoś może nie znaleźć pracy która wręcz
`lezy na ziemi`. U nas tak jest to tym bardziej za oceanem tez. Niancza ich i wręcz proszą aby cos ze
sobą robili a wiadomo ze 30% znajdzie kiedyś uczciwa prace a reszta pójdzie do wiezienia albo na
zasiłek a pewnie około 1-2% jezeli ktoś poprowadzi za morde i pokaże kasę to zrobi karierę sportowa.

kulkaaa

Albo oglądałeś jakiś inny film, albo publicznie chwalisz się, że czegoś ni w ząb nie zrozumiałeś. Przypominają się sławne słowa Lema, ech..

kulkaaa

chyba wkleiłeś komentarz pod niewłaściwym filmem.

kulkaaa

Więc tak u was na wiosce wyobrażają sobie Amerykę? ciekawe, trzeba przysłać etnografów żeby zbadali w co tam jeszcze wierzycie że jest w szerokim świecie - krowy długie na pięć metrów, złote domy do nieba?

kulkaaa

robią kariery sportowa a czy w tym filmie było pokazane jak z tych karier budują Amerykę ? Tworzą miejsca pracy ? Budują szpitale ?
Niech Jordan wybuduje szpital dla biednych i nie posiadających ubezpieczenia a nie tylko mówi jak to ma być wszystko za darmo. Nawet żona za darmo mu nie daje.
Taiger Woods ile spożytkował pieniędzy na wsparcie bezdomnych a ile wydał na dziwki i koks.
Właśnie ja zawsze się pytam - Ile szpitali wybudował handlarz narkotykami, obecnie raper Jaya-Z, lub inny TuPac czy jakoś tak albo Notorius. Narzekają a co społeczność czarna zrobiła dla innych "biedujących". Oni nic nie robią bo wiedzą jacy są czarni i inni. Ile dzieci adoptowanych z Europy wschodniej czy Afryki wychowują czarni ? Iloma dziećmi, poza swoimi się zajmują ?
Kiedy szpital, przytułek czy inny budynek użytku publicznego wybudowała Beyonce ?
Forsy raperzy mają, muzycy koszykarze, sportowcy czarni ale co z nich poszło na tworzenie rzeczywistości ameryki poza obowiązkowymi podatkami.
Pokażcie mi filmy czy historie prawdziwe takie jak "Wielki Mike. The Blind Side", "Radio" i wiele innych, można wymieniać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones