PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443610}

Niepowstrzymany

Unstoppable
6,9 59 968
ocen
6,9 10 1 59968
6,4 7
ocen krytyków
Niepowstrzymany
powrót do forum filmu Niepowstrzymany

Zaskakujący błąd

ocenił(a) film na 7

Przy pierwszej kolizji z autem do przewozu koni lokomotywa traci lewy reflektor ,a na końcu popsuty jest drugi. Poza tym realizacja b. sprawna.7/10

ocenił(a) film na 7
bodeklodz

Dokładnie to samo zauważyłem podczas oglądania i potwierdziłem raz jeszcze na powtórce:). Nawet mam świadków:P.

ocenił(a) film na 7
bodeklodz

no i co z tego hehe

ocenił(a) film na 7
bodeklodz

Takze zauwazylem ten blad.

ocenił(a) film na 7
bodeklodz

Zaskakującym błedem jest wysoka sprawność fizyczna osoby ze zmiażdżoną stopą (chyba, że krwawił przez buty bo miał stygmaty). Nie zemdlał, chodził wspierając się o tę nogę bez grymasów, nawet skakał na tę nogę i z niej się wybijał...

crocidura

Udowodnione jest, że w stanie dużego szoku lub przerażenia człowiek jest w stanie przebiec kilka kilometrów ze złamaną nogą.
A Will Colson miał "tylko" zmiażdżoną stopę, więc raczej to nie był żaden błąd ;)

ocenił(a) film na 7
sugaR93

zmiażdżenie jest o wiele bardziej bolesne niż złamania. w wyniku zmiażdżenia występuje ból powodujący omdlenia, ze zmiażdżonej kończyny wycieka duża ilość krwi (adrenalina zwiększa wypływ krwi z kończyny, przez co naturalnym odruchem organizmu jest po kilku sekundach działania adrenaliny wprowadzenie w stan omdlenia).

bieganie ze zmiażdżoną kończyną jest możliwe, ale nie tak jak pokazano w filmie.

ocenił(a) film na 5
crocidura

Taka rozpłaszczona stopa bardziej by się przydała do pływania.

ocenił(a) film na 7
Sony_West

...rozpłaszczona stopa po zmiażdżeniu skutkować może rozpłynięciem się tkanek podczas pływania.

ocenił(a) film na 7
crocidura

Adrenalina nigdy ciebie nie znieczuliła?

ocenił(a) film na 7
kalichlorek

a ty miałeś zmiażdżoną stopę (kończynę), by twierdzić że jest w stanie?

crocidura

Nagła duża dawka adrenaliny jest wstanie stymulować Twój organizm do pracy nawet przy śmiertelnych obrażeniach, oczywiście na parę sekund :)

ocenił(a) film na 7
lebekkk

tu akcja toczy się kilkanaście minut. przy tak długim działaniu adrenaliny powinien usnąć.

crocidura

Ale to tylko film ej! ^-

ocenił(a) film na 7
lebekkk

no to po co ta Twoja obrona tego, że tocząca się w nim akcja akcja jest możliwa?

crocidura

Tak tylko wspomniałem, ale dodałem, że na parę sekund przecież.

Moje stanowisko jest w tym wypadku jak najbardziej obojętne ^-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones