PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629362}

Nieprawdopodobna dziewczyna

Girl Most Likely
5,5 4 201
ocen
5,5 10 1 4201
Nieprawdopodobna dziewczyna
powrót do forum filmu Nieprawdopodobna dziewczyna

...ani to do śmiechu, ani do płaczu...podobała mi się tylko skorupa, przez jakieś 10 minut...potem
nawet ją eksponowano do znudzenia aż zaczęła męczyć...

ocenił(a) film na 1
RogerVerbalKint

Beznadziejny film

ocenił(a) film na 3
RogerVerbalKint

Od połowy strasznie mi się dłużyło... Chyba nie mieli pomysłu na sensowną końcówkę i wymyślili tego bandytę, a główna bohaterka wszystkich uratowała i HAPPY END.
Poza tym uważam, że Imogene jest troszkę... brzydka... A szkoda, bo przecież aktorka ogólnie jest ładna. W tym filmie wygląda jakby miała czterdziestkę... Masakra.

ocenił(a) film na 7
ninusiowa

bo tez ma 40 lat...
film raczej dla wymagajacego i doswiadczonego widza....

ocenił(a) film na 3
sabaabes

Doświadczonego widza - ale w jaki sposób, chodzi o urazy mózgu, bo nie o wiek ???
Sam jako człowiek leciwy, zastanawiałem się co skłania ludzi do kręcenia takich historyjek.
Litości, przecież to głupawa komedyjka, dla raczej samotnych starych panien.
Kobiety, jeśli nie jesteście majętne to raczej nie łudźcie się, że znajdziecie dwadzieścia lat młodszych amatorów.
Chyba, że jest jakiś serwis randkowy CBŚ,BOR-u itp....

ocenił(a) film na 8
RogerVerbalKint

Jeśli komuś się nie powodzi to znaczy, że jest żałosny?
Cały temat, jak i twoja opinia są oczywiście z dupy. :)

ocenił(a) film na 3
walkingperversion

co znaczy "się nie powodzi" - z najggorszego dna da się odbić przy odrobinie wysiłku i samozaparcia...ja przy totalnej klaustrofobii schodzą na 40 metrów w tzw. czarną zimną dziurę z latarką, pomimo że paliłem 40 papierosów na dzień i mam spore opory w drogach oddechowych - robię to tylko po to by udowodnić coś samemeu przed sobą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones