PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629362}

Nieprawdopodobna dziewczyna

Girl Most Likely
5,5 4 201
ocen
5,5 10 1 4201
Nieprawdopodobna dziewczyna
powrót do forum filmu Nieprawdopodobna dziewczyna

brawa przede wszystkim dla rewelacyjnej Kristen Wiig, która udowodniła już wcześniej swój talent komediowy w "Druhnach" (nominacja do Złotego Globu i BAFTY). W "Nieprawdopodobnej dziewczynie" również wciela się w rolę zdesperowanej kobiety w średnim wieku, której wali się świat. Rodzina, na którą mogłaby liczyć w chwilach załamania jest jeszcze bardziej pokręcona niż ona, co początkowo jeszcze bardziej pogłębia jej frustrację. Annette Bening umiejętnie wciela się w niejednoznaczną postać matki głównej bohaterki, a i Matt Dillon, który raczej działał mi na nerwy, był naprawdę śmieszny.

Jest to komedia mocno obyczajowa, gdzie śmiejemy i wzruszamy się z nieszczęścia głównych bohaterów, starających się zrozumieć siebie nawzajem. Ten film to bardzo miłe zaskoczenie, a kilka scen dało powód do głośnego wybuchu śmiechu.

cubanon

Podpisuję się pod tym bez mrugnięcia okiem. Dla mnie też mocna 7.
Scenę w klubie aż przewinąłem :)
Obejrzałem w wersji z angielskimi napisami i było warto, żeby wyłapać wszystkie smaczki.

ocenił(a) film na 8
MurphyMacManus

Scena w klubie była świetna:) Szczerze, to dawno nie oglądałam tak przyjemnej komedii!

ocenił(a) film na 7
MurphyMacManus

oglądałam z lektorem ale wychwyciłam brata jak mówi w wywiadzie "what shall i shell" - szkoda ze nie ogladalam tego w oryginale... włączyłam ten film na zasadzie "tak żeby sobie leciał" ,a zaskoczyłam się całkiem pozytywnie:)

ocenił(a) film na 10
cubanon

Zgadza się, ale daję mocną 8 może za rolę Darrena Criss' a, którego kocham.

ocenił(a) film na 5
cubanon

Jak dla mnie film średni nawet bardzo średni, ale widziałam gorsze. Niektóre momenty po prostu bez sensu, jak ta z tym poszukiwanym zbiegiem. Najlepsza jak dla mnie była postać brata i tylko sceny z nim ratują film. Uwielbiam Darrena a mimo to w tym filmie jakoś mnie nie przekonał, szkoda.

ocenił(a) film na 9
cubanon

Naprawdę dobre teksty... absurdalne postacie :) uśmialiśmy się. Mocne 8/10!