PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206486}

Nieproszeni goście

The Uninvited
6,9 59 332
oceny
6,9 10 1 59332
5,7 3
oceny krytyków
Nieproszeni goście
powrót do forum filmu Nieproszeni goście

Niesamowite zakończenie, do końca myślałam że ta kochanka ojca jest psychopatką, a tu taki zwrot akcji . Ogólnie jestem osobą która bardzo boji się horrorów, a ten nie był wgl straszny, ale także interesujący

sania2605

dokładnie tak. Jeden z ciekawszych filmów ostatnich lat - z kategorii grozy - ale, tak jak mówisz nie jest typowo straszny, tylko ciekawy pod względem fabuły i... zaskakujący :) - co jest wielkim plusem :D pozdrawiam.

sania2605

Wypadałoby uprzedzić o spoilerach... Ja na szczęście oglądałam ten film bez przeglądania forum, ale komuś zapewne zepsułaś film.

ocenił(a) film na 7
sania2605

SPOJLER!!Zdradzasz kluczowy element fabuły!!!
Jeśli ktoś oglądał koreański oryginał, to i tak wie co i jak, ale innym odbierasz przyjemność z oglądania filmu!

ocenił(a) film na 10
sania2605

W zasadzie jest to thriller a nie horror, chociaż wydaje mi się że jakiś czas temu był w kategorii horrorów. Masz racje że film nie jest straszny dlatego chyba tak bardzo mi się podobał chociaż czasem budził jakąś grozę. Bardzo mocny thriller a niesamowite zakończenie sprawiło że jest to jeden z moich ulubionych filmów, przez cały film się zastanawiałem co i jak a tu takie zakończenie... masakra :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones