PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575736}

Niesłusznie oskarżona

The Trials of Cate McCall
6,3 6 136
ocen
6,3 10 1 6136
Niesłusznie oskarżona
powrót do forum filmu Niesłusznie oskarżona

nie wiem na czym polega działanie tego portalu, choć długo tu jestem, korzystam gównie informacyjnie, a ile razy próbuję współtworzyć stronę - trzeba coś udowadniać, jakby nie wystarczyło obejrzenie filmu.
W opisie brak jednej z głównych bohaterek - Kathy Baker , jak wnioskuję z filmu, psycholog nadzorującą leczenie Cate.
Pewnie będzie jak poprzednio, gdy znalazłam błąd w obsadzie innego filmu, nie naniosą tego, bo musiałabym chyba przewód sadowy uruchomić dla tego faktu z pismem o obsadzie od samego producenta...

ocenił(a) film na 4
ana_ax

a poza tym pierwsze zdanie opisu fabuły wprowadza w błąd, bo to prawniczka próbuje odzyskac prawo do opieki nad córką, a nie oskarżóna o morderstwo

ocenił(a) film na 9
partha

w sumie to obie próbują wrócić do córek, z tym ze jedna chce po prostu wyjść z więzienia i niby do córki, a druga odzyskać opiekę,- faktycznie opis nie pokrywa się z fabułą.

ana_ax

Niestety. Też parę razy próbowałem coś poprawić, ale okazuje się, że nie wystarczy, że obejrzysz film i widzisz, że na portalu jest błąd, albo czegoś brakuje, itd. Żądają podania źródła zaczynającego się od "www". Znaczy jak czegoś nie ma w necie, to nie istnieje. Taka jest logika Filmnetu...

ocenił(a) film na 9
eltoro10000

miło przeczytac ze nie mam urojeń;)

ocenił(a) film na 6
ana_ax

A ile raz ja dodawałem np. opis filmu, bo brakowało(niszowe produkcje).Podawałem linki , strony i tak jak piszesz, chyba sądownie trzeba to udowadniać aby ten dziwny portal to zaakceptował.Po kilku nieudanych próbach chęci wniesienia czegoś sensownego do tyg żałosnego Filmwebu, dziś tylko dodaję oceny i sporadycznie coś skomentuję...Szkoda, że zwykły szarak nie może pomóc w ulepszeniu informacji na portalu.Szkoda.

NastyMosquito

Bo to jest towarzystwo wzajemnej adoracji. Ja już się wyleczyłem z prób przekazywania informacji o filmach (dodawania treści, opisów, obsady, itp).

ocenił(a) film na 8
ana_ax

Często nawet www nie wystarcza. Podawałem oczywiste informacje publikowane w programie telewizyjnym Cyfrowego Polsatu, Onetu itp. (np. polski tytuł), a po upływie miesiąca jakiś weryfikator oceniał, że informacja jest niewiarygodna, bo on nie znalazł już cytowanej przeze mnie strony www. W takich przypadkach do dziś wyszukiwarka filmweb-u reaguje wyłącznie na oryginalny tytuł producenta, nieznany widzowi telewizyjnemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones