PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622028}

Niesamowity Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2
6,7 111 677
ocen
6,7 10 1 111677
6,9 15
ocen krytyków
Niesamowity Spider Man 2
powrót do forum filmu Niesamowity Spider-Man 2

,, Jaki to ja jestem wymagającym widzem, bo wolę produkcje, w której w każdej części się powtarzają te same schematy"
,,Jestem prawdziwym fanem spidiego bo wolę pierwsze filmy, mało związane z komiksem, ale były pierwsze i już"
Tak właśnie widzę fanów Trylogii Raimiego

ocenił(a) film na 8
knocun1

To Ja powiem Ci, że Niesamowity Spider-Man 2 to najlepszy Spider Man jakiego oglądałem. Nie bez wad ale na pewno najlepiej mi się oglądało.

ocenił(a) film na 9
ElTomeko

Chyba nie czytałeś do końca

ocenił(a) film na 8
knocun1

Ja nie jestem fanem Trylogii Raimiego.

ocenił(a) film na 9
ElTomeko

Wiedz nie ciebie się tyczy moja wypowiedź, pokazuje jedynie co sobą reprezentują fani trylogii Raimiego i jak się odnoszą w stosunku do TASM i jego zwolenników. Też wolę nowego, bardziej wciąga, fani TR bo prostu po prostu mnie wkurzają robiąc z siebie jakichś ,,pożal się Boże" ekspertów filmowych

ocenił(a) film na 8
knocun1

Tak wiedziałem od początku, że nie mnie się tyczy Twoja wypowiedź. Źle to może napisałem ale chodziło mi o poparcie dla serii TASM.

ocenił(a) film na 10
ElTomeko

Szkoda że zebrał tak mało kasy w rezultacie czego zmienili plany na jakieś irracjonalne

ocenił(a) film na 4
knocun1

1-ka i 2-ka Raimi'ego była świetna, jednak TASM 2 Webba jest niczego sobie. Film bardzo dobry. Ja się cieszę, że nadal wychodzą przyzwoite filmy o Spidey'm.

ocenił(a) film na 4
DomingosCFC

Podoba mi się jak przedstawiono zaradność Petera. Te szukanie informacji, zbieranie ich itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones