PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622028}

Niesamowity Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2
6,7 111 677
ocen
6,7 10 1 111677
6,9 15
ocen krytyków
Niesamowity Spider Man 2
powrót do forum filmu Niesamowity Spider-Man 2

6/10

ocenił(a) film na 6

Spider Man nie ma łatwego życia musi zerwać z narzeczoną na prośbę jej ojca .W końcu jako bohater ma wielu zwolenników ale jeszcze więcej wrogów ale jak wiadomo wrogowie uderzają w najbliższy .Pojawia fan natarczywy który po nie szczęśliwym wypadku staje się wrogiem Spider Man ,Jest też przyjaciel kolega który prosi o przysługę której do końca nie można spełnić Wiec też Spider Man tworzy sobie wroga .Nie mając tego w planie myśląc że podejmuje decyzje słuszną która zostaje zrozumiana ,Jednak nie . Chociaż widać ze są to wielkie problemy to film jest na luzie młodzieżowy Aktor który gra Spider Man którego wole wykonaniu Andrew Garfield jego młodzieżowe teksty do wszystkiego trochę podchodzi na luzie .I do daje świeżości filmowi . Zaskoczyła mnie końcówka i to trochę tak że nie mam zdania czy było dobre posuniecie czy jedak była to może pomyłka , ale ogólnie nie zły fim .

ocenił(a) film na 8
kinoman1985

W komiksie zginęła więc czemu miałaby przeżyć w filmie?

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

Bo Hollywood kocha szczęśliwe zakończenia . Wg mnie jej śmierć była jednym z najważniejszych wydarzeń w historii Spider-Mana jak i ogólnie w historii komiksów.Lubię postać Gwen i tęsknię za nią,ale wolałbym żeby została martwa ,ostatecznie jej śmierć znaczyła wiele..a przestałaby znaczyć cokolwiek gdyby przeżyła /wróciła do żywych .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones