PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622028}

Niesamowity Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2
6,7 111 479
ocen
6,7 10 1 111479
6,9 15
ocen krytyków
Niesamowity Spider Man 2
powrót do forum filmu Niesamowity Spider-Man 2
cloe4

I to mi się właśnie podoba.. tego typu krytyka która nie nazywa jednej produkcji "gównem" a drugiej "Arcydziełem" tylko obiektywnie spogląda na jedną stronę i drugą. Niedawno odświeżyłem sobie starą trylogię, przeanalizowałem ją sobie i zgodzę się z Criticiem że zarówno Spider-man Raimi'ego jak i Webb'a ma wady - Nowy Spider ma fabułę która mogłaby być lepsza jak i lepiej rozwinąć antagonistów ale ma za to lepiej zarysowanego Spider mana, Gwen którą przedstawiono rewelacyjnie i Ciekawsze sceny akcji.

Ale Fani jak zwykle są podzieleni tylko szkoda że zamiast jak w załączonym filmie dyskutować o danej produkcji wolą najeżdżać na siebie i robić dzięki temu oborę z forum a co najlepsze i żałosne jednocześnie? Że wyzywają się od "dzieci" :) tak... bo wypisywanie obelg na drugiego w dodatku w internecie jest takie dojrzałe. Kończąc uważam że należy z szacunkiem wypowiadać się o filmach i z kulturą o nich dyskutować a ludzi traktować ze zrozumieniem a nie od razu "szczekać" bo ktoś nie lubi tego co ja.

ocenił(a) film na 2
DR16

W pełni się z Tobą zgadzam. Wię zamiast "jeździć" po nowym Spidermanie, skupię się na zaletach starego.

Co do Amazing SpiderMan'a, to nie jestem zadowolony z tej adaptacji Spidermana. Obiecywali nowe spojrzenie na tę bądź co bądź starą i dobrze znaną historię, a przejechali temat "po łebkach". Zupełnie, jak by reżyser bał się dodać do tej historii coś od siebie, żeby nie drażnić fanów Marvela. W Spidermanie sprzed kilku lat podobał mi się ten niejednoznaczny konflikt, między ojcem a synem (Harrym), między dwoma kumplami zakochanymi w jednej dziewczynie (Peter i Harry), między zagubionym Petrem Parkerem a czującym presję obowiązku ratowania ludzi Spidermanem itd. To wszystko było bardzo ludzkie. Do tego dochodzą rewelacyjne efekty specjalne - "oskarowa" scena narodzin Sandmana. To był dobry film.

Sony_West

O tak, Sandman był Super :)

cloe4

BTW czy tylko mnie wku*wiała ta Hipermaniaczka ? xD

DR16

Była irytująco-śmieszna. ;)
Ale w sumie szkoda, że większość fanbojów starej serii taka nie jest. ;(

cloe4

https://www.youtube.com/watch?v=H53183mVc2o

RayearthX

Ciekawe. ;)
Uwielbiam Screen Junkies, ale o wiele bardziej wolę Honest Trailers niż Everything Wrong with, gdzie powiedzmy sobie, że te "błędy" to bardziej czepialstwo. Choć nie mówię, że tak jest w tym przypadku, to obejrzałam parę odcinków z różnymi filmami i jakoś za Everything Wrong nie przepadam...

ocenił(a) film na 5
cloe4

Ciekawe wideo, przyjemnie sie oglądało. (tego krytyka)
Powiem że jedynka była o wiele lepsza od dwójki. Tutaj zwyczajnie jakoś wszystko za szybko się działo. Ja właśnie bardziej liczę na dobrą fabułę i fajnie prowadzone postacie a w "niesamowitym" wszystko jest takie zrobione na odwal. Niby efekty specjalne wypadają dobrze to cała reszta kuleje. Fabuła jakaś taka nijaka, za wiele się kupy nie trzyma. Sam Peter i jego sercowe sprawy zajmują więcej czasu niż walka i robienie czegoś produktywnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones