PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401436}

Niesamowity Spider-Man

The Amazing Spider-Man
6,7 158 454
oceny
6,7 10 1 158454
6,7 20
ocen krytyków
Niesamowity Spider Man
powrót do forum filmu Niesamowity Spider-Man
oktagon32

Aż dziwne że Terminator nie jest dla ciebie też bajką :)

ocenił(a) film na 3
wort801

dlaczego nie wzięli aktora ze starej serii spidermana? Oraz dlaczego nie zrobili go w konwencji tamtej serii, zupełnie inny styl?

Dormant

Ponieważ to reboot wiec nie mogli tego samego aktora tak samo było z batmanem .Dlatego ?? kto inny nad nim pracował i chciał coś nowego pokazać np w komikach Spider-man też żartował i był na luzie .

ocenił(a) film na 3
wort801

Jest, ale to zupełnie co innego, tych filmów w ogóle nie da się porównać. Ile masz lat tak z ciekawości? Jeśli mało to nie zarzut, daty urodzin się nie wybiera, ale gusta w różnym wieku są różne

ocenił(a) film na 3
oktagon32

a co to ma do rzeczy ile mam lat. Pytam bo nie oglądałem tej nowej serii jeszcze. No i dlaczego nie aktora z wcześniejszych filmów?

ocenił(a) film na 3
Dormant

Chodzi o to, ze pewne rzeczy pasują nasto-dwudziesto latkom, a inne starszym widzom, spiderman raczej widza po 30-ce nie zainteresuje aż tak bardzo

oktagon32

Gatunek Sci-Fi czyli też powinieneś oceniać że to film dla dzieci .Z rocznika 90 jestem , wiek nic nie ma masz jakieś stereotyp na punkcie Spider-mana że jest dla dzieci przypominam że spider-man powstał w komiksie na długo niż film terminator powstał .

ocenił(a) film na 3
wort801

Tak, ale mało znam 30-50 latków czytających komiksy. Kiedy by nie powstał, interesuje młodzież - w czasach kiedy powstał spiderman - komiks też raczej 40 letni amerykańscy farmerzy go nie czytali, prędzej ich synowie...facet w rajtuzach na dachu starszego widza kręci dużo mniej niż twardy cyborg

oktagon32

Pomijając już Spidera, nie wiem czy wiesz, ale większość komiksów tak naprawdę jest dla targetu 18+. A w Polsce, realny przedział wiekowy fanów komiksów, którzy siedzą w tym temacie i stać ich na kupno historii obrazkowych, to 25-40. Tak więc fakt, że nie znasz takich ludzi po 30stce, nie oznacza, że oni nie istnieją. Zresztą popatrz kto jara się amerykańskim comic-conem i kto przyjeżdża.

BTW - trudniej znaleźć 30letnich gości jarających się Terminatorem. :P

ocenił(a) film na 3
UncleKaNe

Terminatorem jarają sie z sentymentu, jak kiedyś mieli 15 lat to im się podobał i do dziś pamiętają. Wiem jak to z komiksami, czytałem i "torgale" i Tytusy i "żbiki" ale po prostu nie kręcą mnie tacy bohaterowie jak Batman czy Spiderman, nic na to nie poradzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones