PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583390}

Nietykalni

Intouchables
8,6 678 030
ocen
8,6 10 1 678030
6,6 45
ocen krytyków
Nietykalni
powrót do forum filmu Nietykalni

Świetny

ocenił(a) film na 9

W końcu zobaczyłam ten film, zbierałam się do niego na prawdę długo, skorzystałam z okazji i
obejrzałam go dzisiaj w telewizji :)
Na prawdę świetny. Trudno mi go opisać innymi słowami.
Czas kiedy go oglądałam mijał szybko, nawet nie zauważyłam kiedy z 20:40 zrobiła się 22:30.
Czy ktoś z państwa również oglądał ten film dzisiaj? Jakie są państwa odczucia? :)

ocenił(a) film na 8
misellea

Ja również obejrzałam go dopiero wczoraj w tv, pomimo iż mam go ściągniętego na kompie jakoś nie mogłam się do niego zabrać... a wrażenie zrobił na mnie piorunujące, naprawdę świetny i zdecydowanie jest warty tego aby go polecać :-) a do tego na faktach - rewelacja !!!

ocenił(a) film na 9
misellea

Pewna moja koleżanka powiedziała mi, że nudziła się na tym filmie. Również obejrzał go wczoraj i ja już po pierwszych 10 minutach poczułem zainteresowanie i chciałem oglądać dalej. Na prawdę bardzo dobitnie ukazano w tym filmie problemy takich osób jak Philippe i to w jaki sposób zajmował się nim Driss wręcz wzbudziło we mnie refleksję, że chyba każdemu przydałby się taki "murzyn".
Wydaje mi się, że taki film mogą zrozumieć ludzie, którzy albo mają kogoś niepełnosprawnego wśród rodziny i znajomych lub sami w pewien sposób są niepełnosprawni.
Ja niestety zaliczam się do tej drugiej grupy i momentami żałowałem że nie mam takiego dobrego kumpla, jakim Driss był dla głównego bohatera.
Jedyne co mnie tak na prawdę rozczarowało w tym filmie to zakończenie- spodziewałem się czegoś mocniejszego niż tylko ogolenie Philippe'a i zawiezienie go na spotkanie z tą babą z Dunkierki(zapomniałem imienia).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones