PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385651}

Nieuchwytny

Untraceable
6,7 18 660
ocen
6,7 10 1 18660
5,2 4
oceny krytyków
Nieuchwytny
powrót do forum filmu Nieuchwytny

co temu kotu co byl na poczatku filmu sie dzialo

ocenił(a) film na 7
clickets

Podpisuję się pod tym pytaniem - spojler (?) -> - ktoś wie, dlaczego ten kot umarł?

ocenił(a) film na 7
uciekam_na_marsa

Sama się nad tym zastanawiałam i wg mnie został przyklejony do taśmy dwustronnej i zdechł z głodu.

ocenił(a) film na 9
pati99

tak, przykleił go. Obejrzałem film ponownie w zwolnionym tempie - kociątko próbuje uciec sprzed światła, ale nie może, tylko wykręca pyszczek.

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

A to nie od tej lampy jakoś miał zdechnąć? Ona go nie przypalała przypadkiem? Chodziło o tą lampę, tylko nie pamiętam dokładnie.

ocenił(a) film na 9
Luukasz

I zdechł od lampy a właściwie został spalony tylko pytanie - co on z nim zrobił że nie mógł się ruszyć.

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

Kot był przylepiony jakimś silnym klejem do tej kartki papieru, nie pamiętam, czy to był może jakiś specjalny lep czy taśma?

ocenił(a) film na 9
Luukasz

no właśnie nigdzie nie powiedziano co to za substancja... dziwne jest to, że kot wszedł na kartkę, koleś zapalił światło a kot już nie mógł zejść, to wszystko działo się w kilka sekund. Co to za substancja? Co prawda mało to istotne, ale ciekawi.

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

Bywa i tak, tak to już jest z niedosytem kinomaniaka :)

ocenił(a) film na 6
Unibet_78

W ok. 30 minucie zanim wejdą do domu kolesia detektyw mówi "odkad kot gryzie klej..." - więc to na pewno jakiś klej.

ocenił(a) film na 7
Unibet_78

Biedny kotek , film ogólnie wstrząsający .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones