PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8118}

Nieustraszeni pogromcy wampirów

Dance of the Vampires
7,5 30 328
ocen
7,5 10 1 30328
7,0 21
ocen krytyków
Nieustraszeni pogromcy wampirów
powrót do forum filmu Nieustraszeni pogromcy wampirów

Teraz nawet mam trochę śniegu (25.12.14 - bo tylko padał deszcz, deszcz, deszcz), ale popatrzeć na te zaspy. Coś niesamowitego. Wielokrotnie go jeszcze obejrzę. I zawsze będę żałował tej Sarah'y. Choć ta blondynka też niczego sobie ;)

ocenił(a) film na 10
wmbco

Ten film jedynie zyskuje z czasem dla ludzi kochających kino .

ocenił(a) film na 8
wmbco

Ja pamiętam jak oglądałam ten film będąc mała i wiele razy wracałam wspomnieniami do tych scen ale za cholerę nie mogłam zgadnąć co to za film. I tak się tego bałam o matko! Teraz to mi się śmiać z tego chce, a film genialny oczywiście :)

ocenił(a) film na 9
slizu

Dlatego właśnie wiele horrorów ma wyższe oceny jak powinno. Sentyment dużo zmienia :)

Mi się przypomina jak w nocy wymykałem się z pokoju by go obejrzeć w TV, jeden z niewielu dla których zarywałem noce przed szkołą. Lub zasypiałem w fotelu po filmie :)

ocenił(a) film na 8
wmbco

Haha zazdroszczę, mnie się nigdy nie udało zasnąć w fotelu! Ja z kolei pamiętam jak oglądałam scenę gdzie babka się kąpie w wannie i nagle atakuje ją wampir a tam pełno krwi na pianie i mama z kuchni wychodzi i mnie straszy a ja krzyczę w niebogłosy oczywiście :D (w sumie co za matka pozwala oglądać małemu dziecku takie filmy, muszę z nią poważnie porozmawiać haha) nie wiem jak udało mi się znaleźć ten film w późniejszych latach, ale miło było sobie przypomnieć co nieco:)

ocenił(a) film na 8
slizu

Rodzic pozwalający dziecku oglądać filmy wielkiego reżysera - to dobry rodzic. :)

ocenił(a) film na 9
Troublesome

Ciekawa teza :)

ocenił(a) film na 8
wmbco

Świetny film, uśmiałem się przy nim, choć nie wiem czym miałby straszyć widzów. Chyba tylko tymi koszmarnymi zębami, które prezentowali krwiopijcy. Za piękną Sarę +1 do oceny, kobieta absolutnie zjawiskowa. tym większa szkoda, że odeszła tak młodo.

ocenił(a) film na 9
Sandro21

Ale on nie miał straszyć, a bawić.

ocenił(a) film na 8
wmbco

Opisany jest jako horror więc z zasady powinien choć trochę straszyć..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones