PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108160}

Niewidzialny

Stealth
5,9 11 583
oceny
5,9 10 1 11583
5,0 3
oceny krytyków
Niewidzialny
powrót do forum filmu Niewidzialny

Końcówka...

ocenił(a) film na 4

Sam film ujdzie, ale końcówka żałosna. Mogli zrobić czarny koniec, a nie beznadziejny happy
end. Nie sądzę, że gdyby amerykańskie wojsko zaatakowało Koreę to by się tak pięknie
skończyło.

ocenił(a) film na 5
Regray

Dobrze prawisz też tak myślę, dodać do tego zestrzelenie rosyjskich maszyn na terenie ruskich = 3 wojna światowa ;)

ocenił(a) film na 4
Byczex

Film mi chyba nie zapadł w pamięć, bo kompletnie go nie pamiętam, nawet po obejrzeniu screenów. :D

ocenił(a) film na 3
Regray

Szkoda, że porucznik Kara nie wzięła dwóch zapasowych magazynków. Mogłaby sama przebić się przez granicę. Scena gdy strzela do strażników na wieżach bije nawet te z filmu Hot Shot. Już pomijam, że piękne chmury mamy na 50 tys. stóp, że szczątki samolotu ścigają naszą panią porucznik, przez parę kilometrów, że spada właściwie bez spadochronu, że oddział północno-koreańskich żołnierzy z psem nie może dogonić rannego żołnierza, i takie tam. Zestrzelenie rosyjskiego samolotu (przecież wysłali aż 2 czy 3 na amerykańskie super-myśliwce), rozwalenie głowic atomowych powodując największą katastrofę przewyższającą nawet Czarnobyl, ale to żaden problem. Nikt tego nie przewidział przed wydaniem rozkazów. Luźna interpretację rozkazów amerykańskich pilotów. Nie wykonam tego rozkazu. Nie ma problemu, po powrocie jeszcze cię klepniemy po ramieniu. Czym dalej w las tym więcej nonsensów w tym filmie. Aaaa... zapomniałbym. Latanie po całym świecie. Tu Korea, tu Tadżykistan, Rosja, tutaj Alaska, znów Korea. A to wszystko w parę godzin, doliczając małą bitwę w hangarze, tankowanie i parę innych pierdół. Można tak wymieniać i wymieniać. Pozytyw, to efekty, muzyka i obsada. W życiu nie widziałem tak dobrych efektów i obsady w filmie klasy C :)

ocenił(a) film na 2
esese

i jeszcze to tankowanie w powietrzu po rozwaleniu końcówki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones