PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232993}

Niewidzialny

The Invisible
6,8 21 816
ocen
6,8 10 1 21816
Niewidzialny
powrót do forum filmu Niewidzialny

Naciągane 5/10

ocenił(a) film na 5

Pomysł na film całkiem ciekawy jednak samo wykonanie pozostawia dużo do życzenia masa absurdów o których nie chce mi się nawet pisać i ta końcówka na maxa zjechana która już całkowicie przekreśla szanse na dobrą ocenę typowy film dla mało inteligentnych nastolatków a szkoda bo potencjał był....

ocenił(a) film na 4
slobi

Rzadko kiedy zdarza się żeby film mnie tak zdegustował jak ten. Absurd absurdem pogania! Tylko czekałam aż na końcu Annie będzie "towarzyszyć" tej dwójce albo na samolociku napisze "i love you guys"... Obejrzałam do końca tylko dlatego żeby z napisów końcowych wychwycić jakieś nazwiska i znaleźć ten tytuł (bo nawet go nie znałam) i przekonać się oceny ogółu. Skandalicznie wysoka na tak absurdalnie głupi film.

coolhanded

Trochę przesadzasz. Absurdalnie głupim bym go nie nazwał, natomiast niedopracowany jest na pewno...

slobi

zjechana bo średnio z happy endem? dobre. sami specjaliści jak zwykle, a może wypadałoby się zapoznać z definicją gatunków filmowych? nawet nie chcę mi się pisać ile wasze typowe dla mało inteligentnych ludzi komentarze pozostawiają do życzenia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones