PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638357}

Niewierni

Les Infidèles
4,3 10 399
ocen
4,3 10 1 10399
4,0 3
oceny krytyków
Niewierni
powrót do forum filmu Niewierni

Sugerując się opiniami, że jest to film nie dla przeciętnego Kowalskiego, dla ludzi inteligentnych, takich co potrafią się z siebie śmiać itp. ucieszyłam się, że w końcu coś dla mnie. Niestety! Pierwszy raz zdarzyło mi się wyjść z kina przed końcem filmu i bynajmniej nie dlatego, że widz normalny wychodzi, widz kultowy zostaje... tym razem było zupełnie inaczej!

Masa podtatusiałych pań, które nienawidzą mężczyzn NO BO TAK! opychając się popcornem i głośno siorbiąc colę, ochoczo oddawała się chichotom w najmniej śmiesznych momentach ( np. gdy kobieta która błagała żeby mąż przyznał się do zdrady, a on w końcu to zrobił popadła w rozpacz, a następnie przyznała się, że ona również zdradzała).

Owszem film miał momenty, ale były to wszystkie te chwile, które niewinny widz ujrzał jako trailery na poprzedniej wizycie w kinie. A było ich raptem 3!


ocenił(a) film na 7
butterflysuicide

Wyzej srasz niz dupe masz.. Niestety musze cie zmartwic ale zaliczasz sie do grupy polglowkow ktorzy nie zrozumieli filmu. Nie dziwie sie ludziom ze smiali sie w momentach o ktorych wspomnialas bo taki byl zamysl filmu. Dystans do siebie i spraw zwiazanych ze zdrada. Babsko wymusilo na facecie prawde to dostala co chciala i nagle rozpacz. Idealna groteskowa scena z ktorej nalezy sie smiac. Jezeli bawily cie sceny z psem, dentysta czy babcia na hustawce to wspolczuje poczucia humoru. Swiadczy to ze nie wyszlas dalej niz gimbaza.

Dlaczego film ma tak tragiczna note ? A to dlatego ze w trailerze byly pseudosmieszne sceny ktore zachecily polglowkow do pojscia na supermegafajna komedie dla imbecyla a w kinie dostali kubel zimnej wody z prawda pokazana w sposob przesmiewczy.

ocenił(a) film na 2
piotruchowy

ohoho, widzę że zapowiada się dyskusja na poziomie! zawsze byłam zdania, że tylko idioci operują terminami, takimi jak : gimbaza.

Niestety muszę cię zmartwić, ale wolę być półgłówkiem z dobrym poczuciem humoru, niż całogłówkiem z poczuciem humoru na poziomie buraka. Film był zwyczajenie gówniany, dlatego ma niską notę, ot co :)

butterflysuicide

pojechała mu improwizując a on nic...
szkoda... albo po prostu wygrałaś.
Właśnie zastanawiam się czy film obejrzeć a tu takie skrajne opinie...

ocenił(a) film na 2
mmence

nie w moim guście jest zniechęcać kogokolwiek do czekogolwiek, z racji na różniące nas tunele rzeczywistości - Tobie film może się wydać arcyzabawny, dla mnie był to pierwszy raz kiedy opuściłam kino w trakcie seansu, bo szkoda mi było na niego czasu.

ocenił(a) film na 7
butterflysuicide

Powiem jedno, dużo wyjaśnia się właśnie na końcu. To jakby podsumowanie tego filmu, więc szkoda że nie obejrzałaś go do końca. Być może dałabyś wyższą ocenę.

ocenił(a) film na 8
piotruchowy

Otóż to! Masz 150% racji, choć jednocześnie przyznam, że tak do ok. 30 minuty miałem ochotę wyłączyć. Coś mi jednak podpowiadało, że warto wytrwać. Im bliżej zakończenia, tym lepiej i jak napisała asiamalinka, wiele wyjaśnia się właśnie na samym końcu, co oczywiście nie oznacza, że tylko koniec jest wart obejrzenia. Doskonały film. Polecam!

ocenił(a) film na 6
piotruchowy

" Jezeli bawily cie sceny z psem, dentysta czy babcia na hustawce to wspolczuje poczucia humoru. Swiadczy to ze nie wyszlas dalej niz gimbaza."-
dokładnie,właśnie w tych scenach to humor na poziomie tandetnych komedii amerykańskich,na szczęscie takich scen było raptem 10% bo reszta to już bardzo udana groteska i humor postawiony na subtelnościach,coś dla ludzi bardziej "inteligentnych" ;D

Ps.I oczywiście trzeba zaznaczyć,że jest to typowy film dla mężczyzn(nie umniejszając kobietom i założycielce tematu),tylko oni raczej wyłapią ten humor specyficzny a dokładniej faceci,którzy są w stałych juz związkach

ocenił(a) film na 6
aronn

Tylko ta ostatnia scena jakoś kłóciła się z resztą.

ocenił(a) film na 6
butterflysuicide

Jak to dobrze, że oddawały się tylko chichotom...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones