PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736746}

Niewinne

Les Innocentes
6,8 23 050
ocen
6,8 10 1 23050
6,0 12
ocen krytyków
Niewinne
powrót do forum filmu Niewinne

... kto z was był bity przez zakonnicę, poniżany, słuchał obelg i absurdów. Osobiście nie toleruję kleru. Podstawówka i liceum i lekcje religii to był jakiś jeden wielki dowcip. Ksiądz, który chciał spalić chłopakowi włosy. Wyzywanie dziewczyny od czarownic bo miała odmienne zdanie. Od dłuższego czasu odnoszę wrażenie, że kler ma mało wspólnego z Bogiem.

sceptyk

A co to ma wspolnego z filmem ,bo nie bardzo rozumiem ??? Wiadomo ,że nikt świety nie jest. Nawet rezyserka tego dziela probowala to w jakis sposob uzmyslowic nam to, przykladem moze byc to, ze siostry nie chcialy się zbadac ,poniewaz zakazywala im tego regula lub też "wiara w Boga" .

Pasterz21

Rzekłem!

sceptyk

Czarne szaty na stos!

ocenił(a) film na 10
sceptyk

"Ksiądz, który chciał spalić chłopakowi włosy"
to akurat dobrze

ocenił(a) film na 7
Dworzanin

Dlaczego?

ocenił(a) film na 10
RAC_79

bo św. paweł uczy że długie włosy są wbrew naturze

ocenił(a) film na 7
Dworzanin

Dlaczego opierasz się na sekcie?

ocenił(a) film na 10
RAC_79

jestem ateistą. ale skoro ksiądz podpalił włosy chłopakowi, to znaczy ze ten chłopak chodził na religię, ergo: był wierzący. więc niech przestrzega swojej wiary

ocenił(a) film na 7
Dworzanin

Jednakże sekta ma na ciebie duży wpływ.

ocenił(a) film na 4
sceptyk

To nie wyborcza tylko Filmweb . Pod twoim komentarzem też znalazła się część osób z obłędem i fanatyzmem . Nawet nie zdajecie sobie sprawę że jesteście w sekcie . Sami są sobie stworzyliście . Ja jako dziecko chodziłem na religię i nic złego się nie działo . Tyle jeżeli chodzi o mnie . Pamiętam za to nauczycielkę z podstawówki z języka polskiego która biła i, wyzywała i prześladowała dzieci . Tyle że to nie religia więc nie ma o czym mówić . Mam już trochę ponad 40 lat i pamiętam tą su... ę bardzo dokładnie . Pod filmami o nauczycielach języka muszę teraz robić obłęd . A nie nie jestem fanatykiem jak ty . Karasie jedzą go.... I nie pozdrawiam. Następnym razem postaraj się napisać coś o filmie jak piszesz na filmwebie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones