PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=365249}

Niezłomny

Forever Strong
7,6 16 061
ocen
7,6 10 1 16061
Niezłomny
powrót do forum filmu Niezłomny

Mocny film...

ocenił(a) film na 2

Mocny film! Dla prawdziwych twardzieli i twardzielek - dla ludzi, którzy nie ugną kolan i nie pochylą czoła i stopu nie nacisną i do końca wytrwają! Godnie, z zaciśniętymi zębami i pięściami - będą trwać, oglądając amerykańską wyświechtaną, beznadzieją sztampę ! Dałem radę i tym samym wyciąłem 105 minut z mojego życiorysu a mogłem w tym czasie robić coś o wiele bardziej pożytecznegoo np. dłubać w nosie, pluć na odległość, albo komblinować jak umówić się ze smerfrtką lub pszczółką Mają. Ocena 7.8 na filmweb'ie pochopdzi zapewne z najgęłbszej czeluści kosmosu i jest sprawką nieprzychylenego ludzkości UFO lub jest wyczynem samego diabła ..Film beznadziejny do bólu! Patetyczne dialogi skręcają trzewia , fabuła przytłacza oczywistościami, brakuje tylko trzepotu amerykańskiej flagi i gromkiego, chóralnego odśpiewania "Gwiażdzistego Sztandaru". Absolutna masakra, gniot kompletny...Gniot do tego stopnia, że aż musiałem odreagować pisząc niniejszą recenzję...FIlm dla ludzi, którzy lubią gwałcić swój intelekt - idealny na smutną listopadową noc, aby załamac się kompletnie i do końca..Zły, zły, zły i jescze raz zły!

ocenił(a) film na 5
zibioff

mnie raziły głównie pewna naiwność i ugrzecznienie filmu, te całe moralizatorstwo i gadki o przyjaźni są wprawdzie nawet poczciwe, ale nijak się mają do twardej rzeczywistości życia, dlatego ten film to taka trochę bajka dla grzecznych i mniej grzecznych chłopców, podczas gdy liczyłem na coś bliższego naszej plugawej ziemi...

ocenił(a) film na 8
zibioff

Nie lubię gwałcić swojego intelektu,ani nie oglądałam tego w smutną listopadową noc. Mi się ogromnie podobał i to nie jest zły film,jest o przyjaźni,o silnych więzach w drużynie. Czego w rzeczywistości na prawdę brakuje. Szkoda że nie zauważyłeś tak wielu plusów tego niesamowitego filmu . . .

ocenił(a) film na 9
Latka13

Pełna zgoda:-)

ocenił(a) film na 9
zibioff

To działa. Ta drużyna naprawdę istniała. Ten trener nie przekazywał tym chłopakom niczego złego i co byłoby sprzeczne z tym, co czuli. Szkoda, że twardych ale porządnych chłopaków łatwiej znaleźć w USA a w Polsce mrowie słabeuszy idących na łatwiznę jak filmowy Lars i jego kumple...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones