PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629764}

Niezgodna

Divergent
7,0 212 229
ocen
7,0 10 1 212229
4,9 13
ocen krytyków
Niezgodna
powrót do forum filmu Niezgodna

Druga część

ocenił(a) film na 8

Jestem pewna, że nakręcą drugą część. Są już wyznaczone daty premiery drugiej i trzeciej części, ale tak samo było z Darami anioła: miasto kości. Widziałam przed chwilą artykuł o tym, że Niezgodna zarobiła mniej niż oczekiwano w pierwszy weekend, kiedy ją puszczano i widzę 52 miliony! Dary anioła zarobiły łącznie chyba 20 mln. Więc nie ma co się martwić moim zdaniem ;)

ocenił(a) film na 10
klaudia098

DA zarobiły łącznie koło 60 mln, a Niezgodna tyle podczas samego weekendu! :) Także na pewno będzie kontynuacja ;)

ocenił(a) film na 8
elciasek4

Możliwe, w każdym razie pamiętam że była jakaś wielka różnica ;) To jakiś inny film miał 20, ja nie wiem na co producenci narzekają i tak te film są popularne, teraz tłumów w kinie nei było, ale myśle że na następnej części będą... aczkolwiek nie lubie jak książki które mają coś w sobie do przemyślenia stają się nowym filmikiem dla nastolatków, którzy często potrafią tylko mówić jakie to złe ;) (oczywuiście tylko częśc jest taka :))

ocenił(a) film na 10
klaudia098

No też mnie to denerwuje :P Jednak podchodzę do tego z dystansem.
A co do tematu, to też myślę, że na drugą część pójdzie więcej osób, zawsze tak jest. Film musi najpierw zrobić się popularny itp ;)
Przynajmniej tak się łudzę :X

ocenił(a) film na 8
elciasek4

Na pewno będą następne części, nawet na filmwebie było o podzieleniu 3 na dwie więc nie ma się czym martwić :D

ocenił(a) film na 10
klaudia098

Tak, wiem :D Ale mam nadzieję, że więcej osób się zreflektuje na 2 cz :D

ocenił(a) film na 8
elciasek4

Mi nie robią różnicy inni, ważne żeby były następne części ;D

ocenił(a) film na 10
klaudia098

Hahaha no w sumie racja :D Shai na MTV Movie Awards powiedziała, że za miesiąc zaczynają kręcić Zbuntowaną ;) Także cieszmy się i radujmy! :)

ocenił(a) film na 6
klaudia098

na filmwebie cisza a wczoraj przed igrzyskami trailer zapodali :)

ocenił(a) film na 8
Dworsky0

No dokładnie, właśnie mnie też to zastanawia.

ocenił(a) film na 10
klaudia098

klaudia098
Gdzie widziałaś daty premiery niezgodnej ? Daj linka do tego :)

ocenił(a) film na 8
paula11305

http://www.filmweb.pl/film/Zbuntowana-2015-694958

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones