PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629764}

Niezgodna

Divergent
7,0 212 179
ocen
7,0 10 1 212179
4,9 13
ocen krytyków
Niezgodna
powrót do forum filmu Niezgodna

Dziecinny- i dobrze.

ocenił(a) film na 5

Prosty, infantylny, przewidywalny, dla niewymagającego widza. Typowy film dla nastolatków. Nie
rozumiem ludzi, którzy komentując film WYRAŹNIE przeznaczony dla młodszych zwyzywają ich od
gimbusów, bezmózgów i zjadą film od góry do dołu. No tak jakoś już jest, że produkowane są
materiały dla starszych i młodszych. Jeśli Ty, dorosły widzu, nie jesteś w stanie ogarnąć swoim
,,dojrzałym" umysłem, że tak jest, to znaczy, że ten 15-latek przewyższa Cię rozumiem kilkakrotnie.
Eh...taka moja dygresja :D Nie wiem czy polecam, bo jak dla mnie jest bez szału. To coś w
klimatach Zmierzchu. Nie jest nudny, akcja jako taka, fabuła też nie najgorsza. Można obejrzeć. 6/10

ocenił(a) film na 5
93bebe

Heh, zawsze się trafią debile, którzy będą lansować swoją yntelygencję, wytykając nieścisłości w historyjkach dla dzieci. Wszystko przez to, że nie są w stanie dorównać intelektualnie osobom w swoim wieku, więc gnębią młodszych aby się lepiej poczuć. To jest coś w stylu cipki, która dostaje manto od kolegów z klasy, więc dokucza dzieciom z zerówki albo małym zwierzętom.
A co do filmu, to jest to typowe muricańskie liceum przeniesione na poziom społeczeństwa, ot cały pomysł na fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones