PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629764}

Niezgodna

Divergent
7,0 212 179
ocen
7,0 10 1 212179
4,9 13
ocen krytyków
Niezgodna
powrót do forum filmu Niezgodna

Mimo że książka z tego co widziałem z opinii, została obrzucona błotem, to film ogląda się całkiem
przyjemnie. Nie nudzi, dobra gra aktorska. Podobnie jak w igrzyskach, postawiono na młodzież.
Warto obejrzeć.

grzecho77

Książki też są dobre, choć ostatnia część różni się nieco od poprzednich - ma w sobie pewien urok, ale po jej przeczytaniu nienawidzi się autorki.
Film warto obejrzeć, a książki (i dodatki do trylogii) warto przeczytać :)

Nadienn

Fakt film się oglądało przyjemnie, sam jestem molem książkowym, więc może zaryzykuję kiedyś przeczytanie tej trylogii :)

grzecho77

Nie zgadzam isę z Tobą grzecho77 - książka jest niesamowita. W filmie pominięto tyle rzeczy, postacie są..inne niż w powieści. I nie chodzi tu o wygląd, ale o charakter. Nie przedstawili historii Ala, scena z pokojem strachu Tobiasa jest kompletnie zmieniona. Mnie ten film zawiódł, zawiódł na całej linii. Nijak się nie umywa do pierwowzoru.

ameslari

Spoko, po prostu napisałem jakie widziałem na temat książki komentarze. Wiadomo że są gusta i guściki, bardzo możliwe że mnie książka też by powaliła na kolana, przymierzam się do lektury więc wkrótce sam osądzę ;)

grzecho77

Okej, może też trochę zbyt ostro to oceniłam. Niemniej jednak książka jest rewelacyjna, naprawdę polecam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones