PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507626}

Nieznajomi: Ofiarowanie

The Strangers: Prey at Night
4,8 10 258
ocen
4,8 10 1 10258
Nieznajomi: Ofiarowanie
powrót do forum filmu Nieznajomi: Ofiarowanie

Witam, mam zamiar wybrać się do kina na ten film, moje pytanie brzmi czy opłaca się iść na seans ? jest coś co mnie zaskoczy, z tego co pamiętam pierwsza część jest dość dobra, czy ten film jest jakoś powiązany z poprzednimi ? jeśli mógłbym prosić to bez SPOILERÓW :)

ocenił(a) film na 9
Filmwebowiec_slaw_

Opinie są różne, ja byłem na premierze i jestem zachwycony, więc polecam z całego serca bo film momentami wgniatał w fotel i zdecydowanie może zaskoczyć - ja sam nie spodziewałem się tak dobrego filmu, a czekałem na to odkąd tylko ogłosili pracę nad sequelem, a było to prawie 10 lat temu :D. A doczekac się nie mogłem od pół roku, kiedy w końcu była ostateczna data premiery.
Ale jak powiedziałem, opinie są rozbieżne, jednak przy tym gatunku to standard. Trzeba iśc i sammeu zobaczyć. Jeśli jesteś fajenm gatunku to jak najbardziej powinien przypaśc do gustu.

Film jest kontynuacją części pierwszej. Oprawcy to te same postaci co w części pierwszej (ale inny aktorzy)

ocenił(a) film na 6
p1et

Dzięki za odpowiedz, teraz jestem pewny że się wybiorę :)

Filmwebowiec_slaw_

Jeśli to będzie twój pierwszy horror to warto, jeśli już jakieś widziałeś to niczym się nie różni od miliona innych.

ocenił(a) film na 6
a__s

Nie no trochę horrorów już widziałem, po trailerze stwierdziłem że film jest bardziej nastawiony na Thriller niż horror.

ocenił(a) film na 3
Filmwebowiec_slaw_

Film jest nudny i akcję nie mają sensu (podobnie jak dialogi). Dałem mu 3, bo oceniłem go w kategorii komedii, jako horror zasługuje na 1,5.

ocenił(a) film na 3
kansbar

Wreszcie! Jedna osoba, która podziela moje zdanie. Nudny jak flaki z olejem, ani razu się nie przestraszyłam, wszystko przewidywalne, zero logiki zachowań bohaterów, czysta głupota, brak normalnych instynktów, dość słaba gra aktorska... Przydługie sceny. Nie pojmuję jak ktoś może napisać o tym filmie "wgniata w fotel".

Muzyka całkiem fajna, można wyłapać z dwa dobre zdjęcia, montaż przeciągnięty.

Pół sali było w kinie i się śmiało.. 5 osób wyszło z komentarzem "ale gówno".

Oglądam wszystkie filmy i bardzo dużo horrorów/thrillerów. Ten nie wnosi nic do życia. Moim zdaniem stracony czas. Dobrze, że widziałam ten film za darmo. ;)

ocenił(a) film na 3
zuza337

I jeszcze tekst "film oparty na prawdziwych wydarzeniach". Od razu się zaśmiałam. Błagam, chcieli zrobić z ludzi debili, że to się na prawdę wydarzyło... może w Ameryce to przejdzie, ale tutaj jest to po prostu zabawne. :)

ocenił(a) film na 6
zuza337

http://necroticcinema.blogspot.com/2008/12/fictitious-true-events-inspire.html

"Prawdziwa historia wydarzyła się 11 lutego 2005 roku w letnim domu w Wisconsin. Kristen McKay i James Hoyt wracali z wesela przyjaciela do letniej rezydencji Hoyt'a . Następnego dnia dwaj chłopcy, którzy naprawdę roznosili ulotki religijne, weszli do ich domu ( bo szyby były wybite itp. ) i znaleźli dwa martwe ciała. Naprawdę widzieli trójkę jadącą ciężarówką, ale nie zatrzymała się ona jak na filmie, i nie ma dowodów, że byli to mordercy. Przyjaciel też nie zginął jak w filmie. Nie ma dowodów, że sprawców było trzech, i że używali masek. Natomiast dwójka sąsiadów zeznała, że tamtej nocy ktoś pukał również do nich i pytał czy w domu jest Amanda, Tamara. Sprawa do dziś nie została rozwiązana i z tego co wiem dalej poszukiwane są ślady."

Pozdrawiam cieplutko

ocenił(a) film na 2
sliderohgfx

czyli opisałeś część pierwszą :) a tutaj jest mowa o drugiej ?

ocenił(a) film na 3
zuza337

Podzielam twoją opinie o tym filmie.

ocenił(a) film na 8
Filmwebowiec_slaw_

Bardzo retro (nawet patrząc na same zbliżenia), sporo akcji i to taki bardzo czysty slasher, warto.

ocenił(a) film na 6
Kierokat

Ok dzięki za odpowiedz :)

ocenił(a) film na 2
Filmwebowiec_slaw_

mi się wydaje że Ci wszyscy ludzie którzy się zachwycają tym gniotem są przez kogoś sponsorowani. Na premierze połowa sali wyszła z kina w tym ja . Proszę dac znać po seansie jak wrazenia.

ocenił(a) film na 6
napiorek12

Spoko, napisze jakie były moje wrażenia.

ocenił(a) film na 8
napiorek12

Może po prostu oglądamy horrory na co dzień i mamy o nich jakieś pojęcie, wiemy czego oczekiwać, dostrzegamy nawiązania i mrugnięcia okiem, nie wiem, cokolwiek xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones