PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507626}

Nieznajomi: Ofiarowanie

The Strangers: Prey at Night
4,8 10 262
oceny
4,8 10 1 10262
Nieznajomi: Ofiarowanie
powrót do forum filmu Nieznajomi: Ofiarowanie

Zaznaczę od razu - oryginał z 2008 jest o niebo lepszy, jeśli zaś myślisz inaczej - to film dla Ciebie.
To horror z krwi i kości. Naprawdę. Masz tu wszystko co jest w horrorze potrzebne i konieczne. Muzyka robi robotę zdecydowanie, tak jak w oryginale jest spokojna choć tutaj reżyser połasił się o także klasyczne dźwięki rodem ze slasherów. Czy to dobrze - nie wiem, wiem że działa. Film jest straszny, nie ma niedociągnięć w scenariuszu i jest zrobiony porządnie. Jedno co może wadzic to gra aktorska, która jest tak oczywista, że czasem aż mierzi wewnętrznie - ale ja to ja. Dodam tylko, że wbrew pozorom to inny gatunek. Ten film to prawdziwy i dobry horror, oryginał to klimatyczne dzieło i majstersztyk wśród thrillerów grozy. Nie rozumiem ocen filmu i opinii, według mnie film jest w stuprocentach wart uwagi i gwarantuje, że po powrocie z kina będziecie bali się zobaczyć przez Judasza. 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones