PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1325}

Nieznajomi z pociągu

Strangers on a Train
7,4 11 281
ocen
7,4 10 1 11281
7,8 13
ocen krytyków
Nieznajomi z pociągu
powrót do forum filmu Nieznajomi z pociągu

Oto

ocenił(a) film na 10

jest moj ulubiony film hitchcocka. Naprawdę.

ocenił(a) film na 8
Diniej

Ja bardziej lubię "Psychozę" czy "Vertigo" ale ten film też bardzo mi się podoba. Gdyby tak nie było, nie dodałbym go do ulubionych.

ocenił(a) film na 7
ABEL

zdecydowanie Psychoza i Vertigo lepsze :D

immanuel

Zapraszam do zagłosowania w mojej ankiecie na najlepszy film Hitchcocka na moim blogu: http://www.filmweb.pl/user/camillo_kp/blog/550926 Będę wdzięczny:) ps. też jestem z Lubina ;)

ocenił(a) film na 8
Diniej

To jest czwarty film Hitchcocka, który do tej pory widziałem. Wcześniej były: "Psychoza", "Vertigo" i "Okno na podwórze". Uważam, że z tej czwórki najlepsza była "Psychoza". "Nieznajomych..." postawiłbym na drugim miejscu. Był to bardzo dobry film z genialną rolą Roberta Walkera. Podobała mi się zwłaszcza scena na karuzeli, mówię tu głównie o pomyśle, bo samo wykonanie może w dzisiejszych czasach momentami śmieszyć. Nie ma co tu dużo mówić - ten film trzeba obejrzeć. Na pewno sięgnę jeszcze po jakieś działa Hitchcocka.

ocenił(a) film na 7
PanAnonim

Mnie ten film w ogóle nie zachwycił, a najbardziej lubię North by Northwest.

PanAnonim

Sam bym lepiej nie oddał swoich wrażeń na temat filmu ;)

PanAnonim

O, to ze mną jest podobnie! :) T.zn. też jest to czwarty film Hitchcocka przeze mnie obejrzany. W moim przypadku wcześniej były: "Północ - połnocny zachód", "M jak morderstwo" oraz "Podejrzenie". Aha, w sumie jeszcze zacząłem oglądać "Rebekę", ale nie dokończyłem, więc się nie liczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones