PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595010}

Niezniszczalni 2

The Expendables 2
6,9 123 411
ocen
6,9 10 1 123411
6,5 19
ocen krytyków
Niezniszczalni 2
powrót do forum filmu Niezniszczalni 2

A tak na poważnie to film dla miłośników strzelanin i bzdurnego czasem scenariusza(np.z samolotem) ,dobre walki i to wszystko-nie wiem jak ten film mógł osiągnąć taką ocenę >7<.Owa "siódemka" to ocena filmów nieco głębszych,z sensownymi scenariuszami przedstawiającymi "coś" a nie "cokolwiek".Swoją drogą film przekazuje jedną bardzo ważną rzecz-wszyscy się starzejemy ale tylko niektórzy naciągają się tu i ówdzie:)

ocenił(a) film na 10
NastyMosquito

Temat o Hot Shotsie 2 nawet śmieszny, ale na poważnie to już się nie sposób zgodzić :P

"Owa "siódemka" to ocena filmów nieco głębszych,z sensownymi scenariuszami przedstawiającymi "coś" a nie "cokolwiek""
Owa siódemka oznacza, że na tle filmów akcji ten film wypada "dobrze". Jeśli już mamy zwracać uwagę na ocenę filmu to chyba tylko ze względu na jego gatunek, ponieważ większość oceniających filmy akcji to ludzie którzy lubią kino akcji (logiczne jak cholera). Skoro tacy ludzie oceniają film na siódemkę to znaczy, że warto go obejrzeć, pamiętając, że jego gatunek to AKCJA. Akcja zazwyczaj pokazuje akcję, a nie "coś".

"Swoją drogą film przekazuje jedną bardzo ważną rzecz-wszyscy się starzejemy ale tylko niektórzy naciągają się tu i ówdzie:)"
Tak, ale nie zapominaj, że "niektórzy" oprócz naciągania się (i charakteryzacji -> w wywiadach tak nie wyglądają) nadal uprawiają swoje sporty. Taki Stallone, po 60-tce, nadal przesiaduje na siłowni.

ocenił(a) film na 4
Dentarg

Ten film nic nie przekazuje! Bajeczny pod względem naciąganych efektów i samej akcji. Moja ocena to 4, dobrzy aktorzy ale film to kicha. Film oceniają młodzi widzowie którzy lubią bajki, dlatego ocena jest zawyżona!

użytkownik usunięty
arek250

Czy każdy film ma coś przekazywać?
Ja pier*dole to jest kino akcji i ten gatunek rządzi się swoimi prawami.
Podaj statystyki filmwebu według których potwierdzi się, że ocenę zawyżają młodzi widzowie. :D

ocenił(a) film na 4

Przydało by się ;) To jest mieszanka bajki z filmem akcji, a jak wiemy każda bajka się dobrze kończy ... idę oglądać Power Rangers, im dam 6 gwiazdek.

arek250

Wczoraj z nudów obejrzałem, pamiętacie automaty z przełomu lat 80/90? :) JCVD i czak "zniszczyli" ten film, fajnie popatrzeć na mordki, na których się człowiek wychował i to tyle!

ocenił(a) film na 9
arek250

Młodzi widzowie oceniają ten film ?Człowieku ogarnij się.Niezniszczalni to powrót klimatu filmów akcji z lat 80-tych - ja się na tym wychowałem i jak dla mnie film jest bardzo dobry.Młodzi widzowie to teraz jarają się Niesamowitym Spidermanem lub Thorem który psuje 2 gatunki filmu - akcja i s-f.

ocenił(a) film na 4
simon3333

Zdrzemnolem się, oczekiwałem czegoś więcej i tyle wam powiem. Lubię “stare" filmy, każdy gatunek, oprócz muzycznych.

ocenił(a) film na 10
arek250

A ja oczekiwałem dokładnie tego: rozrywki i rozwałki. Świetnie się bawiłem oglądając go. Żarty były proste i jednocześnie dobrze wyważone. A czego Ty oczekiwałeś od tego filmu?
Nie chcę być niemiły, więc nie zrozum mnie źle, ale zdrzemnąłem się pisze się przez "ą".

Na koniec jedna uwaga do tego co napisałeś wcześniej:
"Film oceniają młodzi widzowie którzy lubią bajki"
Jakby nie patrzeć większość kina akcji to bajki ;)

arek250

Wszystkie filmy fabularne to bajki czasami smutne, czasami wesole ale dalej bajki, jak mozna inaczej traktowac ruchome obrazki. Akademicki temat.

ocenił(a) film na 8
arek250

Tia, ja mam grubo po 30stce i oglądałem ich z największą przyjemnością :D Na 3jeczkę też się przejdę. A film nie tylko pokazuje akcję w starym dobrym i moim zdaniem nie przebarwionym wykonaniu ale także luźne podejście do siebie w słusznym już wieku większości aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones