PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1480}

Niezniszczalny

Unbreakable
7,0 77 634
oceny
7,0 10 1 77634
7,5 23
oceny krytyków
Niezniszczalny
powrót do forum filmu Niezniszczalny

Postanowiłem napisać coś od siebie bo troche zdziwiły mnie wpisy pewnych osób, które z góry skreślają ten film.Zaczne od tego że w swoim życiu widziałem naprawde mnóstwo filmów i nie mówie tutaj o filmach typu Niezniszczalni,Maczeta czy chociażby Piła (Bez urazy dla wielbicieli tego typu filmów) i dziwie się osobom które określają ten film jako dno, strata czasu, ect. ponieważ na każdy film trzeba spojrzeć z innej strony nie warto porównywać filmów zestawiając nawet filmy z tej samej tematyki.O ile mówimy jeszcze o filmach typowo rozrywkowych to ok mozna stwierdzić że film był poprostu słaby ale ten konkretnie film opiera się nie tyle na efektach ale na czymś owiele głembszym.Opinia każdego jest innna ale nie można stwierdzać że film to strata czasu bo albo się go niezrozumiało albo to poprostu nie nasz gust.Osobiście jestem troche zmieszany po obejrzeniu na świeżo tego filmu gdyż jest on zupełnie niepodobny do innych, choś z pozoru nie wydaje się specjalnie zawiły to skłania do głębszych przemyśleń.

ocenił(a) film na 3
Naex95

Do jakich przemyśleń skłonił Cię ten film ?
Jestem bardzo ciekaw...
Mi wstyd za aktorów że zgodzili się zagrać w takiej nudnej bzdurze.

mmence

Bo taki z ciebie znawca, obrażasz aktorów i reżysera a także mnóstwo osób , które cenią dobre kino , o gustach się nie dyskutuje ale twoja opinia jest żenująca

ocenił(a) film na 3
michael_biadun

Ten film to kpina z widza. Po to jest filmweb żeby można było pochwalić dobrą robotę i zganić kiepską. Moja opinia jest dla ludzi, których ostrzegam przed tym nudnym i głupkowatym filmem. Dzieciom może się spodoba, ale dla wielu dzieci będzie nudny. (Tylko sam początek jest bardzo ciekawy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones