PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1480}

Niezniszczalny

Unbreakable
7,0 77 634
oceny
7,0 10 1 77634
7,5 23
oceny krytyków
Niezniszczalny
powrót do forum filmu Niezniszczalny

Film sprawia wrażenie że jest to intelektualny obraz ale to tylko pozory. Nudny, gnuśny i jest po
prostu okropny. Od razu widać że jakiś amator go zrobił, zupełnie po dyletancku. Dla ciekawości w
czasopiśmie "Kropka TV" dali mu aż 3 gwiazdki czyli bardzo dobry a w rzeczywistości powinien mieć
połowę jednej gwiazdki. Co to za oszołomy oceniają tam filmy?

ocenił(a) film na 7
nudecroft

Bez przesady, film może nie jest rewelacyjny, ale żeby od razu szmira? Zdecydowanie nie popieram, aczkolwiek komuś kto po "Szóstym zmyśle" spodziewa się fajerwerków w tym filmie w zasadzie nie dziwię się podobnych reakcji.
Są gusta i guściki, jednych film znudzi - innych przytrzyma w napięciu (obstawiam, że raczej męską część będzie tą bardziej zadowoloną z wiadomych przyczyn). Film moim zdaniem dobry za co słusznie otrzymał średnią ocenę 7 według użytkowników Filmwebu.
A komuś (a w zasadzie Pani - płeć wnioskuję po nicku i avatarze) kto ocenia film "Maska" na 9 gwiazdek a film "Forrest Gump" na 1, radzę nie oglądać filmów pod wpływem silnych emocji tylko raczej wyciszyć się przed seansem bo można sobie zdecydowanie popsuć wrażenia z oglądania. Bez urazy.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
Estey

Nic specjalnego. Przepadam za thrillerami i patrząc na obsadę sądziłem, że będzie to ciekawy film a tu wielkie rozczarowanie. Ode mnie.4/10.

ocenił(a) film na 9
MartiniKS

O rany, zdecydowanie popieram użytkownika Estey. Mi na przykład film bardzo się spodobał, chyba akurat tego potrzebowałem w tamtej chwili i dlatego wystawiłem wysoką ocenę. Film zdecydowanie polecam.

ocenił(a) film na 1
Estey

OK. Mnie się film akurat nie podobał ale szanuję twoje zdanie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
nudecroft

Zgadzam się, że film był momentami nudnawy, ale zarazem na tyle interesujący, że weszłam na tę stronę. Miał coś w sobie. Był inny niż filmy, które widzimy na co dzień, a już na pewno lepszy niż ww. Maska.

ocenił(a) film na 1
kancia5

Maska to była świetnie zrealizowana komedia w realiach fantasy a ten film, no cóż to już kwestia gustu.

ocenił(a) film na 3
nudecroft

Żenująca opinia warta opublikowania w magazynie kropkatv.

ocenił(a) film na 1
PalmerChili

Wystawiłeś mu 3, czy chyba nie powinniśmy mieć podobnego zdania na temat tego gniota więc nie wiem do końca jakie jest twoje zdanie, czy zgadzasz się ze mną czy nie.

ocenił(a) film na 3
nudecroft

rozumiem dokąd zmierzasz.

nudecroft

Generalnie komentarz "Lary Croft" nie powinien był powstać a młodzi ludzie oglądać filmów o problemach małżeństw, a w szczególności relacji ojciec-syn lub ojciec-córka itp.
Bo są na takie filmy zbyt głupi, natomiast by wczuć się w rolę ojca niektórzy - musieli by zmienić płeć.
Wybaczcie im - nie wiedzą co czynią.
Życzliwie mam nadzieję że żadne z was nie doświadczy problemów o których mowa w filmie(np. rozpad małżeństwa) więc do końca życia filmy podobne do "Niezniszczalnego" będą was nudzić. Mam też nadzieje że przestanie chodzić do biedronki i kupować "Kropka TV".
Więc troche jak główny bohater znajdą w sobie moc wyrwania się ponad przeciętność i realizowania w życiu rodzinnym, zawodowym(nie tylko finansowo) oraz intelektualnym(nie tylko w pracy). Tego sobie i wszystkim życze.

ocenił(a) film na 1
starszy_pan

Nie, to twój komentarz jest zbędny stary dziadku! I co ty masz do Lary Croft? Jesteś z tych co dali się nabrać na tę aureolę którą stworzył wokół siebie film, aureolę która stwarza pozory niezwykle dojrzałego i intelektualnego filmu. Może i film przedstawia jakieś wartości ale to w jaki sposób przekazuje je jest wyjątkowo nieciekawy i nudny. Jest to bardzo słaba produkcja która udaje że jest czymś więcej i stąd mój protest przeciwko takim obrazom jak niezniszczalny. Dobrze zrobiony film powinien ukazywać jakąś historię w sposób barwny i ciekawy a w tym filmie nie ma nic ciekawego.

ocenił(a) film na 8
nudecroft

Człowieku, 3,4,5,6 to bym jeszcze zrozumiał ale "jedynka" jest całkowicie niewiarygodna, to tak, jakbyś rzeczywiście nie oglądała gorszych filmów.

ocenił(a) film na 1
widzszaraczek

OK, zmienię na dwójeczkę za Bruca Willisa.

nudecroft

Naga Laro,To nie jest film wybitny to fakt, ale jeżeli o Twojej ocenie decydowała nuda to zbyt mało na ocenę 1.
Bez wątpienia nie ma w nim tyle akcji co w Uniwersalnym Żołnierzu :D.

ocenił(a) film na 1
mariuszspiki

No jakoś nie przekonał mnie ten film (niezniszczalny), chodzi o to, może się powtarzam, że twórcy tego gniota silili się by stworzyć kino intelektualne ale im nie wyszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones