PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521311}

Niezwyciężony

Unrivaled
5,3 497
ocen
5,3 10 1 497
Niezwyciężony
powrót do forum filmu Niezwyciężony

jak dobra kasza skwarkami
wiedzialem ze to jest film klasy B, wiec spodziewalem sie tylko porzadnego mordobicia z oklepanym scenariuszem - mordobicie jest w miare ok (choc bez rewelacji), ale scenariusz tak mnie oslabil ze ledwo sie moglem na tym mordobiciu skupic

ocenił(a) film na 4

no fakt, ale popatrzec sobie można czasem było na co nieco, fajne foczki-widoczki ;p Sztuczne, ale ostatnio taka moda... na silikon-farba-uroda

ocenił(a) film na 4
Korekta

A wiecie że jedna z foczek to nasza reprezentantka na Eurowizji 2010? Poza głosem prezentowała w 2010r. sobą cos wiecej... Promocja przez wszystko! [Anna Cyzon. grała tam Emili]

ocenił(a) film na 3

Scenariusz i reżyseria położyły cały film i to bez bezapelacyjnie. Nic mnie bardziej nie boli gdy film ma wielki potencjał, ciekawą tematykę i to wszystko zostaje tak zmarnowane jak w tym filmie. Brakuje atmosfery sportowej rywalizacji za która kocha się takie filmy, do tego cienki montaż, nie potrzebny wątek z tymi bandytami. Ba nie dość że jest nie potrzebny do do tego strasznie głupi. Szkoda, bo mógł to być na prawdę dobry film

ocenił(a) film na 2
frycek49

Jaki potencjal? To gowno do potegi. A walki...... Jezu dlaczego ja to wogole wlaczylem... :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones