PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104668}
6,2 166 719
ocen
6,2 10 1 166719
5,2 23
oceny krytyków
Nigdy w życiu
powrót do forum filmu Nigdy w życiu!

( Ja wam Pokarze ) Ktora para przypadła wam do gustu ??? Według mnie Stenka i Zmijewski:) A według was ?

użytkownik usunięty
reniaaaa

Ośmieszasz się sądząc, że ktokolwiek zdrowo myślący wybierze parę z 2 filmu. Choć może jednak, w sumie każdy ma swój gust. Jednakże zdecydowanie Stenka i Żmijewski.

Słyszałam ze filmy te beda dodane wkrotce do Vivy . Wiec z ciekawosci zaczełam ten temat.Z drugiej strony troche sie dziwie ze Zmijewski jest bardziej lubiany niz Delag . Delag zagrał duzo rol w filmach i serialach.Nie uwazasz tak ?

ocenił(a) film na 8
reniaaaa

co z tego, że zagrał dużo ról w filmach i serialach? niby czemu to ma dowodzić? (bo na pewno nie temu, że jest chętniej oglądanym aktorem)

temat dobry. stawiam na Stenkę i Żmijewskiego. bardziej pasują do mojego wyobrażenia bohaterów po przeczytaniu książki. obsada rodziców Judyty boska!

ocenił(a) film na 8

"Ośmieszasz się sądząc, że ktokolwiek zdrowo myślący wybierze parę z 2 filmu."

jakoś się nie ubawiłam ;p temat mi sie podoba. tyle gustów ilu ludzi. warto wysłuchać drugą stronę, a nie ograniczać się jedynie do własnego nieskromnego zdania.

pozdrawiam zdrowo myślącą ;D

ocenił(a) film na 8
saunasolution

przepraszam, zdrowo myślącego.

ocenił(a) film na 10
saunasolution

Tez mi pytanie oczywiscie ze Stenka i Żmijewski. Nigdy w życiu to strzał w 10!!!! Za to ja wam pokaze to DNO!!!! U wolszczak i Delaga wogole nie bylo widac chemii nie to co w "nwż" Serdecznie pozdrawiam :)

STENKA I ŻMIJEWSKI FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10

Uwielbiam "Nigdy w życiu" czasem mam wrażenie, że to film o mnie i dla mnie, a w każdym razie polecam ten film wszystkim kobietom "po przejściach". Ma wprost terapeutyczne działanie, gdy jest mi źle włączam go sobie i powraca mi zyciowy optymizm. Swietna jest postac Judyty, zarówno zagrana przez Stenkę jak i Wolszczak (Stenkę oceniam ciut wyżej). Fantastyczni są rodzice Judyty. Dla mnie idealną parką dla tego filmu byłaby Danuta Stenka i Paweł Deląg. Uważam, że Zmijewski jest za sztywny do roli romantycznego kochanka, czy w roli lekarza cz Adama czy jakiejkolwiek innej jest dla mnie zawsze taki sam. A reszta postaci jest chyba jednak lepsza z pierwszej czesci, na Tosię z drugiej nie moge patrzyc, drazni mnie okrutnie.

użytkownik usunięty
reniaaaa

Zdecydowanie Stenka i Żmijewski. Ładna z nich para. Deląg nie pasuje do Wolszczak, chodź ona zagrała bardzo dobrze w drugiej części (nie wiem, czemu zebrała takie cięgi - ludzie, jeśli film im się nie podoba, bezmyślnie rzucają się na aktorów).

reniaaaa

ZDECYDOWANIE STNKA I ŻMIJEWSKI :)DELĄGOWI BRAKUJE TEGO CZEGOŚ...

Kate_51

*Ooooo...sorry STENKA :) KLAWIATURA NIE ŁĄCZY :)

reniaaaa

Mnie tez sie podobała Stenka i Zmijewski bardziej niz ta druga . Wolszczak nie zagrała Judyty tak dobrze jak Stenka . Moim zdaniem grała sztucznie , tak samo jak Delag.Fabuła ,, Ja wam pokaze,, jest ciekawa , tylko aktorzy zle dobrani.Z wyjatkiem rodzicow Judyty :P .A wy co sadzicie o Fabule tego filmu ???

użytkownik usunięty
reniaaaa

Fabuły lepiej nie komentowac. Osoba, która zamieściła recenzje na stronie "Ja wam pokażę!" ma rację, że jest to zlepek scen pozbawionych napięcia. Jakkolwiek w książce fabuła była niezła, o tyle do filmu absolutnie nie pasowała.

ocenił(a) film na 10
reniaaaa

Oczywiście Danuta Stenka i Artur Żmijewski.
Stenka bardziej pasuje mi do Judyty, w trakcie czytania książki właśnie tak ją sobie wyobrażałam.
A co do Artura Żmijewskiego i Pawła Deląga, to zdecydowanie ten pierwszy bardziej przystojny ^^

reniaaaa

nie bede oryginalna jak powiem że Stenka i Żmojewski :) genialnie dobrana para. Oboje zagrali rewelacyjnie.

ocenił(a) film na 10
Edit

popieram :) mi równiez bardziej podobała się ta para... Stenka i Żmijewski góra hehe :D

Dusiaczek

I Tośka lepsza (i w ogóle w Nigdy w życiu jest jakaś taka dojrzalsza niż w Ja wam pokaże) i Tomasz lepszy i Brodzik była lepsza... Nigdy w życiu miało genialną obsadę. Po jaką ch--biiiiiiiip--ę;) ją zminiali?! Po co niech mi ktoś wyjaśni bo nie rozumiem!

Izu17

ups... "Zmieniali" oczywiście 8-P sorki.

użytkownik usunięty
Izu17

Ech... Nie wierzę, że ktoś jeszcze o tym nie czytał... OK. No więc, Stenka i Żmijewski mieli zobowiązania wobec Łepkowskiem, Zatorskiego i Lampki, twórców "Nigdy w życiu!". Kiedy Grochola odrzuciła ich pomoc, automatycznie Stenka i Żmijewski musieli zrezygnowac. Pewnie z resztą obsady było podobnie.

ocenił(a) film na 10
reniaaaa

Stenka i Żmijewski !!!!!!!!!!!






duet Wolszczak Deląg tragedia:(((
ogólnie nie podobała mi się 2 część

reniaaaa

Stenka i Żmijewski,of course.Niestety,mieli podpisaną umowę z reżyserem "Nigdy w życiu!" i nie mogli wystąpić w drugiej części:(

Swoją drogą,nie wiem jakim cudem udało mi sie dotrwać do końca "Ja wam pokażę!".Wszyscy w tym filmie byli jacyś tacy...irytujący.Zwłaszcza Tosia,zachowująca się jak rozwydrzona pięciolatka.

reniaaaa

zdecydowanie stenka i zmijewski.Stenka to świetna aktorka,ze Żmijewskim troche gorzej ale do filmu pasował:D

reniaaaa

Stenka i Żmijewski..Pani Stenka jest przesympatyczna i bardzo dobrze zagrała w tym filmie..Żmijewskiego osobiście nie lubię jako aktora ale bardzo dobrze zagrał w tym filmie..zresztą nie tylko w tym..Ula była nieziemska,Tośka też:):D..jeżeli chodzi o Deląga to nie przepadam za nim więc 2 część mi się nie podobała..a Grażyna Wolszczak zagrała bardzo dobrze..lecz wiedząc że to druga część Nigdy w życiu nie mogłam sobie jej wyobrazić jako Judyty..Tośka udawała dorosłą i ciągle powtarzała że ona za chwilę kończy 18lat..blee:)..Ulka w ogóle nie równała się z poprzednią graną przez Joasię Brodzik..Cezary Pazura jako Tomasz zupełnie nie pasował do tej roli..oczywiście rodzice the best:)

ocenił(a) film na 10
zuzka_nastka

reniaaaa ty z Ksiezyca spadlas? Delag zagral w wielu serialach i filmach i dlatego dziwisz sie ze Zmijewski jest bardziej lubiany po 1 Zmijewski jest aktorem a nie marna wypocina jak Delag po 2 zagral rowniez w wielu filmach po 3 jest bardziej lubiany bo jest lepszy . stenka czy wolszzcak po 1 stenka po 2 stenka po 3 stenka po 4 stanka p

ocenił(a) film na 10
sparrow19

poza tym szale na korzysc Nigdy w zyciu przeciagnela Jablczynska , Frycz i Brodzik tworzac genialna ekipe obsadowa tej komedii

ocenił(a) film na 10
reniaaaa

Dwa dni temu obejżałam Ja wam pokażę... Starałam się nie znudzić, kiedy jednak się znudziłam, starałam się znaleść jakąś zaletę tego filmu, kiedy nie znalazłam (przeważnie jestem w stanie czegoś się doszukać), kiedy jednak niczego się dopatrzyłam, nerwy mi puściły.... tyle minut straconych, o rany!

ABSOLUTNIE Stenka i Żmijewski.

ocenił(a) film na 8
reniaaaa

bez dwoch zadn na pewno Stenka i Żmijewski!! Ani Wolszczak ani Delag nie przypadli mi do gustu i para z nich niezbyt ładna!!

reniaaaa

Zdecydowanie Stenka i Żmijewski. :)) Własnie jestem po obejrzeniu "Nigdy w życiu" któryś raz z kolei. :D Deląd i Wolszczak zdecydowanie nie powinni zagrać w "Ja wam pokaze"... Przez nich ta opowiesc straciła swoja magie...

reniaaaa

według mnie, ten film ze Stenką i Żmijewskim miał to coś że się chciało oglądać, a na ja wam pokaże można było się zanudzić...

ocenił(a) film na 10
reniaaaa

Ja wam pokaże nie umywa sie do Nigdy w życiu ! Scenariusz, a szczególnie obsada jest nieporównywalna
Stenka, Żmijewski, Jabłczyńska, Kowalewski i reszta górą .! :)

a "ja wam pokaze" to jedno wielkie ścierwo :P

ehhh jak to sie mówi "zwycieskiego składu sie nie zmienia"

ocenił(a) film na 9
Asik1989

Zdecydowanie ,,Nigdy w życiu" Danuta Stenka i Artur Żmijewski:)
w ,,Ja Wam pokażę" nie było tego czegoś no i obsada nijaka(delikatnie mówiąc)

ocenił(a) film na 9
89gaga

Oczywiście że stenka i Żmijewski. Bardzo do siebie pasują :) Deląg całkowicie nie pasuje do wolszczak!!

ocenił(a) film na 8
daria926

Danuta Stenka i Artur Żmijewski. Zdecydowanie. "Ja wam pokażę!" jest jakies po prostu głupie... Nie tylko z powodu zmiany głównych bohaterów. Jedyna osoba zmieniona, która mi sie podobała w "Ja wam pokażę" to był Pazura ale to raczej z sentymentu do aktora ;) Bo do "eksia" w wykonaniu Frycza się nie umywał ;)

reniaaaa

Stenka i żmijewski. Cała druga część to jakieś nieporozumienie, aktorzy także.

alien_2

Stenka i żmijewski
Stenkę wręcz uwielbiam
a 2 częśc to ajkieś nieporozumienie

ocenił(a) film na 7
reniaaaa

Stenka i Żmijewski! Nie ma to tamto xD :P

ocenił(a) film na 10
reniaaaa

Oczywiscie, że STENKA i ŻMIJEWSKI :):):) ^^
Szkoda, że w Ja wam pokaże niezagrali :(

ocenił(a) film na 10
reniaaaa

zdecydowania wybieram zmijewskiego i stenke

ocenił(a) film na 9
reniaaaa

Oczywiście, że Stenka i Żmijewski! Ta częśc jest najlepsza! Ale ten serial Ja wam pokażę! to prawdziwa porażka :/ W ogóle w tej części osbada była super (w drugiej podobała mi się najbardziej Marysia Niklińska- Tośka, chociaż Joasai Grała lepiej :))... Często tak bywa, że pierwsze części są najlepsze...

reniaaaa

pierwszy widziałam "ja wam pokaże" i strasznie mi się podobał. jednak kiedy zobaczyłam "nigdy w życiu" to druga część wydała mi się nudniejsza, jakaś taka bez uczucia. a "nigdy w życiu" teraz to moj ukochany film, ktory moge oglądać bez przerwy. :)

reniaaaa

jeszcze musze dodac, ze wolszczak nie moze sie równać ze stenką. stenka (moja kochana stenia :) ^^ xD) potrafi zagrać uczucia, które budzą się w bohaterce. gra to tak jakby sama to czuła. najlepiej to widać w scenie finałowej na moście kiedy sie całują. żmijewski tez jest wspaniałym aktorem. centralnie jak patrze na monitor (mam na tapecie zdjecia właśnie z wyzej wymienionej sceny) to czuje jak sie we mnie budzi radość, "dusze sie ze szczescia", zaczynam sie sama do siebie usmiechac a nawet smiac. i ten śmiech stenki. :D zarazający :D
joł joł bo sie rozpisałam xD
pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
amandagirlanda

to najfajniejszy film na doła. słodki i bajkowo-sielankowy. czego chciec więcej? piekna Stenka, uroczy Żmiejewski, Aśka Jabłczyńska jak ucieleśnienie ideału córki. i Frycz i Brodzik jako najfajniejsza kolezanka:) no czego chciec wiecej? a w drugiej części - jakaś ckliwa telenowela z serii moje zycie, mój płacz. postaci szare, nijakie, wiecznie zdołowane. A Tośka...normalnie zabić...no i to przesadne reklamowanie złomiastych renault..

ocenił(a) film na 6
reniaaaa

Oczywiście że Stenka i Żmijewski. W ogóle, Danutę Stenkę uważam za jedną z najbardziej utalentowanych polskich aktorek.

A "Ja wam pokażę" z Wolszczakówną i Delągiem to jakieś nieporozumienie.

reniaaaa

oczywiście, że Stenka i Żmijewski.. sa bardzo dobrymi aktorami

reniaaaa

No oczywiście, że duet nrI:)))Para nrII jest z lekka nie wypałem w ogóle część II jest nie wypałem stawiem na pierwsza parę i część pierwszą film:)))

ocenił(a) film na 10
reniaaaa

WG mnie pierwsza para:P "Ja wam pokaże" było żałosne... lepiej by było gdyby nie robili drugiej części...

ocenił(a) film na 5
reniaaaa

Stenka i Żmijewski, of course:PP
/za krótki/

ocenił(a) film na 6
reniaaaa

Danuta Stenka!!!!!!, ale bez Żmijewskiego..jakoś go nie trawię. A o drugiej parze nawet nie wspomnę..

reniaaaa

Oczywiście Stenka i Żmijewski, Deląg może czyścić Mu buty.... Nigdy w życiu to do tej pory najlepsza polska komedia romantyczna a Danka i Artur byłi piękni i rewelacyjni.

Karina_15

no jasne ze para z pierwszego filmu. postacie mialy jakis charakter. osoby w filmie 2 sztywno, spokojnie bez emocji więc ogolnie bez sensu.

reniaaaa

Zdecydowanie Danuta Stenka i Artur Żmijewski :)

_________
A co do rodziców Judyty lepszych aktorów chyba nie było można do siebie dobrać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones