PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104668}
6,2 166 737
ocen
6,2 10 1 166737
5,2 23
oceny krytyków
Nigdy w życiu
powrót do forum filmu Nigdy w życiu!

Rozumiem jeszcze nastolatkę , której zazdrosny chłopak przegląda komórkę a takie zachowanie u dorosłej kobiety ? Infantylność głównej bohaterki mnie wręcz porażała...

użytkownik usunięty
Bourjois

chyba nie wiesz co to znaczy skorzystać z czyjegoś kompa bez jego wiedzy.

ocenił(a) film na 4

Wiem ale ona zareagowała na to jakby przynajmniej przeleciał jej matkę...
Zresztą pomijając to główna bohaterka jak już wyżej wspomniałam odznacza sie straszną infantylnością jeśli chodzi o całokształt. Jakby miała 15 lat.

ocenił(a) film na 9
Bourjois

Chodziło głównie o czytanie prywatnej korespondencji.

Amunet

A nie wydaje Wam się, że Adam nie czytał jej korespondecji?

Scena kiedy prosi ją żeby sprawdziła maila gdy go nie będzie. Obiecała, że sprawdzi. Nie zrobiła tego, bo serwer padł. A gdy wrócił - spytał czy zrobiła to, o co ją prosił. Skłamała, że tak. On myślał, że sprawa załatwiona.
Zresztą scena, gdy Judyta siedzi w domu i odbiera zaległą pocztę, która zawisnęła na serwerze jednoznacznie mówi o tym, że Adam mailowo wyjaśnił jej że Leon Zakrzewski to on.

ocenił(a) film na 9
vanilla_sky85

Nikt nie mówi, że czytał, ale ona myślała, że tak, bo rzucił tekst o Leonie Zakrzewskim, o którym nie miał prawa wiedzieć, a Judyta nie odebrała maila z wyjaśnieniem i stąd nieporozumienie.

ocenił(a) film na 6
Bourjois

Miałem identyczne odczucie. U naprawdę dziwnej osoby byłby to może powód to awantury, ale zerwania? Tak wygląda wg twórców związek dorosłych ludzi? Jeden błąd i nara? Koleś zrezygnował dla niej z tej wyprawy do Amazonii do jasnej cholery... I inna sprawa jeszcze - powodem było to, że ją oszukał, a swoim zachowaniem dowiodła, że oszukała go pierwsza! Jej wolno? Dla mnie są tylko dwa powody takiego zachowania: albo kieruje tobą choroba psychiczna albo źle napisany scenariusz.

Exebeche

Przecież ten film jest na motywach powieści "Nigdy w życiu" K. Grocholi, to co mieli zrobić scenarzyści filmu, zmienić treść?

ocenił(a) film na 6
paula0203

Czytałem książkę przed filmem i owszem, tam też mnie to irytowało, ale mimo wszystko było jakoś bardziej wiarygodnie przedstawione z tego co pamiętam.

ocenił(a) film na 7
Exebeche

Mnie się wydaje, że bardziej chodziło o zawiedzeniu się KOLENY RAZ na facecie. Po parunastu latach związku dowiedziała sie, ze maż ja zdradza i wywalił ja z mieszkania to pewnie odbiło się na jej ufności. Po prostu chciała uniknąć kolejnego zawodu na drugiej osobie.

ocenił(a) film na 8
Bourjois

Chodziło jej jedynie o to że nie chce być drugi raz okłamywana, przeżywać tego, co przeżyła po rozwodzie, a nie o samo przeczytanie jakiegoś maila.

ocenił(a) film na 9
Bourjois

Chodziło bardziej o to, ze ona była w życiu skrzywdzona i niejednokrotnie oszukana. Nie chciała powtórki, dla niej liczyły się obietnice. Zerwanie jednej oznaczało dla niej w przyszłości zerwanie kolejnych i znów nieudany związek i rozstanie...

selma_filmweb

bardzo podoba mi się ta wypowiedź. Judyta była po prostu zasadniczą babką i tyle

ocenił(a) film na 9
Kasia_Piesik1990

no właśnie :) a zasadnicze babki wiedzą czego w życiu chcą!

ocenił(a) film na 5
Bourjois

była jedynaczką i miała nadopiekuńczych rodziców - pewnie stąd jej infantylność. trochę irytująca cecha, ale takie już są te bohaterki komedii romantycznych...

ocenił(a) film na 6
efka93

Proszę się odpierwiastkować od jedynaków.

ocenił(a) film na 7
Bourjois

Zamiast się tak burzyć, trzeba lepiej kojarzyć fakty. I najpierw przeczytać książkę.

Wersja ze Stenką jest o niebo lepsza od tego chłamu z Wolszczak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones