PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32274}

Nigdy więcej

Enough
6,8 31 077
ocen
6,8 10 1 31077
5,7 3
oceny krytyków
Nigdy więcej
powrót do forum filmu Nigdy więcej

Witam....zna ktoś z was jakies podobne filmu tego tupu ze mąż zneca sie nad zona..?? (nie to ze jestem jakis chory albo cos ;] ) Kiedys widzialem wlasnie tez film o takim klimacie na RTL 7 ale zapomnialem tytulu czekam na odpowiedzi z gory dzieki ;] Pzdr.

ocenił(a) film na 7
1987

Pytasz więc napiszę, jednak myślę, że słyszałeś o wspomnianym już tutaj (recenzja, komentarze) "Sypiając z wrogiem"?. "Nigdy więcej" jest w pewnym stopniu wzorowany na tamtym.

1987

tak sypiając z wrogiem to ten sam klimat ale o niebo lepszy i z lepszą aktorką

użytkownik usunięty
treqsia

Ja tam bardziej lubię Jennifer niż Julię.

1987

Nawiązując do Twojego pytania dotyczącego filmów o podobnej tematyce to zdecydowanie polecam "Płonące łóżko", gdyż film bardzo dobrze pokazuje psychologiczne mechanizmy przemocy. Ewentualnie o tej tematyce jest również " Gdyby ktoś się dowiedział".

ansko

"W sidłach opętania" to film, w którym mąż już w podróży poślubnej pokazuje żonce swoje różki. Całkiem dobry, polecam :)

1987

A ja polecam film "Karla" z 2006r. Może to nie jest typowy przedstawiciel gatunku "mąż znęca się nad żoną", w tym filmie żona głównego bohatera jest ślepo zakochana i b.uległa i to co na początku wygląda jak seks sado/maso, z czasem przeradza się w skrajność. Nie chcę tu spojlerować, powiem tylko, że film jest oparty na faktach (dość wiernie odtworzonych) i szczerze polecam ten film ale głównie osobom o mocnych nerwach. Sprawa tego małżeństwa była dość głośna w Kanadzie i mocno zbulwersowała opinię publiczną.

ocenił(a) film na 6
1987

z nowych Zanim zasnę, Bezpieczna przystań

ocenił(a) film na 6
1987

Albo Escape from Terror: The Teresa Stamper Story. Sleeping with the Devil, diabłem, nie z wrogiem :).
Dead by Sunset, podzielony na 2 części więc dłuższy, ale ciekawy w podobnym stylu co pozostałe filmy o przemocy domowej i nie tylko.

Niestety to wszystko jest tylko na youtube w oryginale.
Jeszcze to Zaufaj mi (2004) Aetbaar, film z Indii. To jest w oryginale na youtube z napisami angielskimi. Więc te filmy dla znających choć trochę angielski.

Film niemiecki o maltretowanej kobiecie w Turcji jest na cda. Obca (2010) die Fremde.



1987

podobne, ale nie całkiem: oko za oko 1996r.

ocenił(a) film na 3
1987

http://www.filmweb.pl/Pusty.Dom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones