PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428468}
6,0 47 226
ocen
6,0 10 1 47226
5,2 14
ocen krytyków
Nine Dziewięć
powrót do forum filmu Nine - Dziewięć

Która z pań z filmu zrobila na was najwieksze wrazenie? Mi osobiscie najbardziej podobala sie Penelope Cruz

ocenił(a) film na 6
hupcio

marion cotillard

ocenił(a) film na 6
Vito90

Obie fajne:)

ocenił(a) film na 6
hupcio

Oczywiście, że Penélope!

ocenił(a) film na 7
hupcio

Ok, nie jestem panem, ale odpowiem :) Mi Penelope nie podobała się (chociaż zazwyczaj jest odwrotnie ;)) ponieważ zrobili z niej trochę idiotkę... Marion Cotillard za to 100% klasy. Pozytywnie zaskoczyła mnie też Kate Hudson swoim śpiewem, kto by pomyślał :)

Jagula

Ciężko jest wybrać spośród nich ponieważ każda przedstawiała inną postać. Według mnie wszystkie są na równi.

ocenił(a) film na 6
kamil10025

Popieram!

ocenił(a) film na 7
Jagula

No musze przyznac ze Marion miala klase i byla bardzo kobieca w tym filmie

Jagula

Zgadzam się. Marion zdecydowanie- za klasę, śpiew, najbardziej autentycznie zagrała.Uwielbiam Penelopę i Nicole, więc byłam zdziwiona, że uznałam iż Marion je tutaj przyćmiła- jedyne fragmenty filmu, które mi się podobały były właśnie z jej udziałem.

ocenił(a) film na 4
hupcio

Ja też nie jestem panem ale nie mogę się powstrzymać, żeby odpowiedzieć - Oczywiście, że Penélope! Fantastyczna i niesamowicie zmysłowa scena jej tańca gdy dzwoni do kochanka i jeszcze jedna - gdy są razem w pokoju hostelowym : ). Dla tych dwóch świetnych scen warto to obejrzeć, reszta nijaka : ).

ocenił(a) film na 8
barney_w_spodnicy

Oczywisice, że Nicole Kidman

ocenił(a) film na 8
m0bscene

również Nicole Kidman. piękna i zmysłowa

ocenił(a) film na 8
kryslav

------------->jakieś problemy z edycją<---------------

dobre wrażenie zrobiła kobieta ucząca młodych miłości - rozpoczyna się sceną na plaży. ta Pani również cieszy oko, razem z całą choreografią

ocenił(a) film na 7
kryslav

to byla fergie

ocenił(a) film na 8
hupcio

też jej nie poznałam, wg mnie była świetna ;)
Penelope zawsze jest cudowna, ale jak ktoś już wcześniej słusznie zauważył, grała niespełną rozumu i jakoś w tym filmie niespecjalnie mnie zachwyciła.

ocenił(a) film na 3
hupcio

Judi Dench

ocenił(a) film na 8
Platton

O tak, Sally była wspaniała. Najlepiej napisana rola. Z jednej strony miała większe jaja od Guida, z drugiej zabawna, pełna klasy i kobieca ( zwłaszcza w scenie tanecznej ).

hupcio

Uwielbiam Penelope ale była taka przygaszona(za to w scenach zza kamery na koniec filmu była już tą Penelope którą znam).Duże wrażenie zrobiła na mnie Marion Cotillard.

ocenił(a) film na 5
hupcio

Też nie jestem panem;) a wybieram Nicole Kidman i Marion Cotillard.

ocenił(a) film na 3
MsMinniefication

Alfa Romeo, którą jeździł główny bohater.....kreacje tych pań były tak pretensjonalne i żenujące, że ich " zalety " same w sobie ginęły :P

ocenił(a) film na 7
Strangel

Mnie osobiscie kreacje tych pan bardzo sie podobały

ocenił(a) film na 7
hupcio

Mnie również.

ocenił(a) film na 7
hupcio

Marion Cotillard

ocenił(a) film na 5
tejon7

Marion zdecydowanie, reszta Pań nawet do stóp jej nie dorównuje 10000% klasy.

hupcio

Marion Cotillard najlepiej zagrała
ale penelope jest śliczna;p

ocenił(a) film na 6
hupcio

Kate Hudson

ocenił(a) film na 7
adam_q7

Z całej gwiazdorskiej kobiecej obsady po wyjściu z kina pamięta się tylko jedną twarz- Marion Cotillard.Ona i Nieziemski Day Lewis ratują ten film.

sml

Penelope
Marion
Judi

Robertul

Fergie. Genialna. Piękna. Rewelacyjna. Uwielbiam jej głos i... wygląd :>

ocenił(a) film na 9
hupcio

Tez nie jestem Panem, ale moim zdaniem Marion byla urocza i z klasa! Penelope sexy jak zawsze, namietna. Hudson wypadla tez calkoem ok choc nie przepadam za nia ;)

hupcio

Penelope ze swoją piosenką zmiażdżyła system. Lepiej się po prostu nie dało tego zagrać.

I mówię to, mimo że ogólnie wolę Marion Cotillard jako aktorkę, która jest zdecydowanie w moim, powiedzmy top 5.

ocenił(a) film na 7
hupcio

Normalnie zawsze podoba mi się Penelope ale w tym filmie nie. Marion za to była super

pinang

Zaatakowałem twojego idola i dostałem cięgi.
http://www.filmweb.pl/person/Steven+Seagal-98/discussion/JA+WAM+M%C3%93WI%C4%98- 2839431#post_14866618
Od Ciebie też dostanę cięgi

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

?? a kto jest niby moim idolem wedlug Ciebie?

pinang

Jak to kto. Ten który tak dumnie patrzy z twojego avatara

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

rozumiem, ze Twoim idolem jest czlowiek w kominiarce w takim razie? Stefan to taki randomowy awatar ale chyba go zmienie bo juz mnie wkurza i jako awatar i jako czlowiek

pinang

,,rozumiem, ze Twoim idolem jest czlowiek w kominiarce w takim razie? ". Źle rozumujesz. To ja ukrywam się pod tą kominiarką. Dobra, ale ja nie wiem co to jest ,,randomowy awatar"???

hupcio

Penelope

ocenił(a) film na 7
hupcio

Trudny wybór, ale stawiam na Penelope Cruz. Pozytywnie zaskoczyła mnie Judi Dench. Dzięki peruce i odpowiedniej charakteryzacji wyglądała na znacznie młodszą niż była w momencie nagrywania filmu.

ocenił(a) film na 9
hupcio

Marion Cotillard - tu nie powinno być wątpliwości - cały film jest tak zrobiony, że Marion jest ponad wszystkim i nikt nie może z nią nawet konkurować.

ocenił(a) film na 6
hupcio

Penelope i Judi Dench

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones