PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428468}
6,0 47 225
ocen
6,0 10 1 47225
5,2 14
ocen krytyków
Nine Dziewięć
powrót do forum filmu Nine - Dziewięć
kasia16111992

Lubię czasami obejrzeć jakiś musical, ale ten naprawdę jest słaby. Świetna obsada i nic więcej.

ocenił(a) film na 9
kasia16111992

Zacytuję swoją wypowiedź z innego forum:

To od razu powiem Ci kilka rzeczy na temat Nine. Po pierwsze, to definitywnie film zachwyca muzyką, klimatem, strojami, scenografią oraz ogólną koncepcją przeplatania elementów muzycznych z fabularnymi. Do tego świetna obsada, bardzo dobrze przedstawiona niemoc twórcza głównego bohatera, no i oczywiście aktorstwo na bardzo, ale to bardzo wysokim poziomie. No ale czego innego można się spodziewać po takich nazwiskach? :) Plusem oczywiście są magiczne Włochy. Wokalnie również jest świetnie. A teraz minusy. Musisz się całkowicie nastawiać na DRAMAT! W filmie dominują sceny przygnębiające oraz lekko nostalgiczne i melancholijne. Na humor rodem z Chcago nie ma co liczyć, gdyż to całkowicie inna konwencja. To tak w skrócie :) Mimo wszystko, oczywiście film wart obejrzenia. Ja sugerowałem się opiniami na filmwebie, a więc nastawiłem się na przysłowiowe dno, jednak po wieczornym seansie wyszedłem całkowicie oszołomiony tym co zobaczyłem, oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

użytkownik usunięty
tomb2525

excatly.

jak już szpanujesz angielskim, to chociaż się go dobrze naucz. exactly*.

użytkownik usunięty
milkcocoshake

tak jest!

kasia16111992

ja osobiście nie polecam. tutaj są prawie same pozytywne opinie, ale mnie zanudził

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones