PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493182}
5,8 4
oceny
5,8 10 1 4
Ninja Scroll
powrót do forum filmu Ninja Scroll

w 2011 jak wszystko dobrze pojdzie, bedziemy mieli filmową wersje bebop'a i ninja scroll ciekawe które bardziej spier***ą :))

Disco_Destroyer

Nie zapominaj o Ghost in the Shell ;p

Ja osobiście Ninja Scrolla póki co spisuję na straty. Bebop po angielsku jak najbardziej, GitS myślę też do przełknięcia (niby akcja dzieje się w Japonii ale to taki świat że angielski jako język codzienny bez względu na kraj brzmi sensownie), ale Ninja Scroll? Nic z tego, a obejrzenie Ninja Assassin tylko mnie w tym utwierdziło. A co z tego wyjdzie i który z filmów będzie dobry a który słaby to się zobaczy po premierze.

Disco_Destroyer

Nie rozumiem, po co oni w ogóle się tym zajmują....pomysłów im brak.... przecież tego aktorzy w życiu nie zagrają tak jak trzeba.... :|

marvelus

Lol czego nie dadzą rady zagrać? Wojowników skaczących po drzewach i ciachających się mieczami? Jeśli tak uważasz to chyba mało filmów w życiu widziałeś (zwłaszcza japońskich). A to że akurat tutaj pewnie wyjdzie słabo bo film robią amerykanie to już inna sprawa.

Disco_Destroyer

Z Bebopa już chyba zrezygnowali...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones