PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33380}

Noc żywych trupów

Night of the Living Dead
6,7 12 156
ocen
6,7 10 1 12156
6,8 4
oceny krytyków
Noc żywych trupów
powrót do forum filmu Noc żywych trupów

Czy mi się wydaje czy to jest to samo co z 68?

ocenił(a) film na 7
Kelrox

Tak, to jest to samo:)

masachiko

No prawie. ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Joanna_1970

Ciebie nie chowali triglawie. W lesie się wychowałaś.

RafX

Co za zje by zyja w tym kraju...

masachiko

Nie. To nie jest to samo. Rola Barbary została tu mocno naciągnięta, tylko nie wiem za bardzo w imię czego... może to miała być właśnie taka Milly Jovovich z Residenta. No i końcówka odbiega od oryginału, która wg. mnie był znacznie lepsza. Osobiście się nieco zawiodłem.

ocenił(a) film na 7
soulsing

Ale Resident był po tym filmie, więc raczej odwrotnie.

Psychosis7

Racja... Po prostu skojarzenie nasunęło mi się samo, co nie zmienia faku, że film odbiega od znacznie lepszego pierwowzoru.

ocenił(a) film na 9
Kelrox

To nie jest to samo. Jest to film, bodajże z 1976 roku, który w Polsce ukazał się dopiero w 1990 roku. Jest to film kolorowy, fabuła jest podobna, ale zaangażowano innych aktorów niż w legendarnym horrorze z 1968 roku "Noc żywych trupów".

ocenił(a) film na 7
Kelrox

to jest remake tego filmu, najbardziej różni się zakończenie, w oryginale Ben przeżywa jeżeli chodzi o Zombie, ale zostaje zabity rano, bo został wzięty za zombie, a Barbara została pożarta przez Zombie; natomiast o ile pamiętam w remaku Ben został zjedzony przez zombie, a Barbara przeżyła :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones