PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33380}

Noc żywych trupów

Night of the Living Dead
6,7 12 156
ocen
6,7 10 1 12156
6,8 4
oceny krytyków
Noc żywych trupów
powrót do forum filmu Noc żywych trupów

Ciężki, mroczny i poważny klimat. Na dodatek z puentą na końcu. W sumie największymi zaletami remake to: kalka zachowań ludzi w kryzysowych sytuacjach, dobra scenografia do nocnego odbierania ataku nieumarłych, oraz klimat i jeszcze raz klimat.

ocenił(a) film na 2
kamil8919

Witam.
Miałem nadzieję, że napisałeś to dla śmiechu, bo film jest totalne dno i parodią horrorów.
Ale jak zobaczyłem, że dałeś temu filmowi ocenę 10 - Arcydzieło, to nie chciałem wierzyć własnym oczom.
Oczywiście każdy ma prawo do własnej oceny, ale z przykrością muszę stwierdzić, że w żuciu 10 latku, nie widziałeś żadnego, choć średnio dobrego horroru.
Pozdr.

ocenił(a) film na 10
hansegon

Kwestia gustu i oczekiwań. W stawianiu 10 i 1 jestem bardzo wstrzemięźliwy. Tak na marginesie Charlie i fabryka czekolady 10, Hansel i Gretel: Łowcy czarownic 9 ? Dla mnie to jest żartem. Mogłeś też odpuścić sobie hejterskie teksty o 10 latkach. Tym bardziej "w żuciu" nie chodziło ci przypadkiem o w życiu ? Pisz staranniej. Poza tym nie piszę i nie wystawiam ocen śmiechu. Wniknął byś trochę, kreację osobowości i charakterów w tym filmie - a nie gapił się jak na popkorniaka. Nie zamierzam cię do niego przekonywać, nie podobał ci się ok. Wolisz patrzeć na każdy horror jak na popkorniak, ok. twój gust twoja sprawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones