PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205546}

Noc kawalerów

Bachelor Party Vegas
6,1 7 709
ocen
6,1 10 1 7709
Noc kawalerów
powrót do forum filmu Noc kawalerów

lubie glupie produkcje ale wsrod glupich produkcji sa tez perełki jak np american pie a podobnego typu temu filmowi kac vegas, ten film jest kiepski

ocenił(a) film na 7
kdbw

szkoda tylko że nie dotrwałeś do końca. Miałam te same odczucia: 'jaka głupia niby komedia, żenada', ale obejrzałam do końca, bo ja zawsze kończę, to co zaczynam i dzięki końcówce zmieniłam całkowicie zdanie o tym filmie! Jest świetny!!!

ocenił(a) film na 5
kdbw

Po pierwsze nie rozumiem jak można oceniać film którego się nie widziało w całości, mam już prawie 400 filmów ocenionych i każdy nawet beznadziejnie nudny film obejrzałem od początku do końca.A co do tego filmu początek był bardzo fajny potem film się staczał ale końcówka była zaskakująca;) ogólnie 5/10.

Awruko

Awruko, ty się nie znasz, idź lepiej oglądać anime swoje, bo prawdziwych filmów nie potrafisz docenić! Jak można dać 5/10 Władcy Pierścieni, co?

ocenił(a) film na 5
MarcusPLL

Niektórzy lubią oglądać filmy/seriale animowane więc chętnie sobie zaraz pójde oglądać. A co do władcy pierścieni to że tobie się podobał to nie znaczy że mi sie miał spodobać, każdy woli co innego do mnie LOTR nie przemawiał nigdy i uważam że to średni film...

ocenił(a) film na 5
kdbw

początek był zabawny, następne 40 minut było dość irytujące i żenujące, ale końcówka mnie naprawdę zaskoczyła. Byłam pewna, że będzie to kolejny shit, a jednak okazało się inaczej. Ode mnie 5/10.

ocenił(a) film na 5
kdbw

Komedia bez szału, prawie się nie śmiałam, a jeżeli już....to na siłę. Sytuacje w ogóle nie były zabawne....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones