PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732108}

Noc oczyszczenia: Czas wyboru

The Purge: Election Year
6,0 35 387
ocen
6,0 10 1 35387
5,9 10
ocen krytyków
Noc oczyszczenia: Czas wyboru
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia: Czas wyboru

Jedynka to był powiew swiezosci, cos nowego i ciekawego. W dwojce wiedzieliśmy czego się spodziewać, ale bylo wszystkiego więcej i "bardziej". W trojce mamy niestety więcej biegania i strzelania, a mniej "mordobicia" z poprzednich części i to jest jedyny oraz glowny minus trzeciej odsłony. Ogolnie film dobry w swoim gatunku, ale jako kontynuacja wypada slabo... jakos nie urzekla mnie ta odslona... 5/10

ocenił(a) film na 5
Bambim

racja, Frank Grillo został chyba odsloniety na rzecz poprawnosci politycznej, chyba przez michaela baya ktory widze ze byl producentem trojki ( nie wiem czy dwojki ktora byla wysmienita), Grillo rzadzil w dwojce i znakomicie wszedl w role zolnierza.

Bambim

Dwójka najlepsza, bo trzymała najbardziej w napięciu. Frank faktycznie świetnie zagrał żołnierza, budził dużą sympatię. Wątek polityczny i etyczny był - na szczęście - można powiedzieć tylko zaznaczony. Tu jest według mnie właśnie tego za dużo - politycznego i etyczno-sekciarskiego bełkotu. Więcej akcji (i niekoniecznie chodzi mi tu tylko o nawalankę), ale ogólnie film da się obejrzeć.

ocenił(a) film na 4
Bambim

Mam odwrotne odczucia. Z każą częścią jest coraz lepiej.

ocenił(a) film na 5
Kung_Fu_Master

i tylko ocena 4 ?!

ocenił(a) film na 4
Bambim

Tę część oceniłem najwyżej:
Noc oczyszczenia 2/10
Noc oczyszczenia: Anarchia 3/10
Noc oczyszczenia: Czas wyboru 4/10

Jak zostanie zachowana tendencja wzrostowa, to przy szóstej części zacznie mi się podobać.

ocenił(a) film na 7
Kung_Fu_Master

Moim zdaniem tez jedynka była najsłabsza

Bambim

@Bambim dokładnie, teraz wróciłem z kina i mam takie same odczucia jak ty pozdrawiam

Bambim

Z każdą częścią coraz więcej poprawności politycznej. A już cześć trzecia bija w tym rekordy. Jednym słowem rządzą USA biali faszyści powiązani z kościołem. Żołnierze władzy mają wpięte emblematy SS oraz konfederatki. W opozycji czarnoskóra mniejszość. Tak jak sam pomysł na film wydaje mi się być ciekawy, o tyle poprawność polityczna wywołuje u mnie odruchy wymiotne...

ocenił(a) film na 7
Bambim

Zgodzę się z odgrzewanymi kotletami, lecz nie zapominajmy, że to kino akcji bez głębszych fabuł, która na celu ma rozrywkę, wiedziałem, co tutaj będzie przed seansem a mimo to zasiadłem do obejrzenia w 1080p i nie żałuje seansu.
Ale już teraz mogę powiedzieć, że kolejna części będzie inna od tej "inności/nowoście" która wniosła jedynka, bo będzie to na 100% odwet NFFA na Ameryce za zniesienie ustawy:P

ocenił(a) film na 7
Bambim

Właśnie 2ga część jest dla mnie i narzeczonej znaczenie lepsza od pierwszej. 3cią oglądać będziemy dzisiaj.

ocenił(a) film na 5
spedeer2007

czekamy na opinie... :-)

ocenił(a) film na 6
Bambim

Czekaj czekaj, czy Ty wlasnie napisales, ze jedynka byla najlepsza? Ta jedynka ktorą ocenilem 1 gwiazdką?xd Ta ktora byla tak idiotyczna i tak nielogiczna, ze przyjazni sasiedzi mowiacy sobie codziennie dziendobry, w ten 1 wyjatkowy dzien zamienili sie w chorych mordercow z wyrazem mordy jak u psychopatow? Ta w ktorej chlopak dziewczyny postanawia zabic jej ojca by cos pokazac? Ta w ktorej 8 letni dzieciak łamie szyfr i wpuszcza jakiegos menela do domu?xd Nie rozsmieszaj mnie. No chyba, ze nalezysz do takiego grona ogladajacych horror, ktorzy sa idiotami i ogladaja idiotyczne odmozdzajace horrory, przy tym wylaczajac mozg xd rozumiesz? Ogladasz horror w ktorym akcja dzieje sie w 1881 roku, gdy nagle widzimy latajacy samochod a ciebie to w ogole nie interesuje i mowisz sobie "ALE DOBRE KINO KURŁA ALE AKCJA SIE DZIEJE KURŁA" moze faktycznie nalezysz do takiego grona.
(spoilery)
Dwójke ogladalem i oceniłem na 7, był to dobry i logicznie zrobiony film, jest w nim tez grupa, ktore otwarcie mowi, ze ta czystka to idiotyczne swieto, ktore ma za zadania zabijac biednych. Glowny bohater wychodzi na czystke, aby zabic morderce syna, mamy tez biedna rodzine, ktora tak samo uwaza, ze to swieto to totalny syf, a dziadek wiedzac, ze i tak umiera postanawia sie sprzedac, za pieniadze dla rodziny (calkiem logicznie cnie?) no i sa tez Ci bogacze ktorzy maja tak nudne zycie, ze placa aby kogos zabic i widzisz? To jest film od poczatku do konca zrobiony logicznie i dobrze, bez chlopaka ktory chce zabic starego, bo chce udowdnic mu, ze kocha jeg corke (XXxdDxdX) idk co rezyserzy mieli w glowie robiac 1 czesc.

ocenił(a) film na 5
GamoraRuss

Moze po prostu nie zrozumiales 1 cześci i tyle... W jedynce jest wiele niedomówień, które właśnie zostały wyjaśnione w części 2. Pierwsza odslona cyklu to bylo cos nowego, nie kazdy z nas musial pojac jego sedno. W drugiej wiedzielismy czego sie spodziewac, dodac do tego watki wyjasniajace niescislosci calego cyklu, i wyszlo jak wyszlo. Ciebie zachwycilo, innych mniej lub niekoniecznie - gusta. O gustach sie nie dyskutuje, bo kazdy ma swoj unikalny :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones