PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643609}

Noc oczyszczenia

The Purge
5,7 80 737
ocen
5,7 10 1 80737
4,1 14
ocen krytyków
Noc oczyszczenia
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia

Dzieciak i Sąsiadka

ocenił(a) film na 8

Czy tylko mnie najbardziej denerwował w całym filmie pierworodny ? Tak głupiej postaci długo nie widziałam. Najpierw otworzył drzwi bezdomnemu, ale to jeszcze można mu wybaczyć.(dzieciak, ma miękkie serce). Scena kiedy był sam w pokoju a po domu panoszyli się mordercy-rozwaliła. Zamiast się schować i czekać na rodziców to on świeci latarką. Normalnie FACEPALM. Krzyczałam do ekranu "Zgaś tą latarkę", ale najwidoczniej nie poskutkowało. I na sam koniec jeszcze ta Blondi-Sąsiadka tak zszargała mi nerwy, że na miejscu bym zastrzeliła.

ocenił(a) film na 4
kiksra

Chyba tylko Ciebie, bo żadnego pierworodnego tu nie było. Ciężko tak nazwać kogoś, kto ma starszą siostrę.

ocenił(a) film na 8
Geohound

Moja wina. Przyznaje się do błędu.

ocenił(a) film na 6
kiksra

Dokładnie. Jedynie ten głupi dzieciak powinien zginąć. Chyba najbardziej irytująca postać filmowa jaką przyszło mi do tej pory oglądać.

kiksra

Ahahahaha <3 to samo krzyczałam temu małemu debilkowi. A taki mądry niby, robota zbudował. No kretyn.

ocenił(a) film na 4
kiksra

Film nie jest za dobry, a szczególnie ta rodzina wydaje się debilna. więcej informacji zaprasza do http://maritrafilms.blogspot.com/2016/08/noc-oczyszczenia-2013.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones