PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643609}

Noc oczyszczenia

The Purge
5,7 80 718
ocen
5,7 10 1 80718
4,1 14
ocen krytyków
Noc oczyszczenia
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia

Niby normalne (czyli nie te z Asylum), idiotyczne, z pozoru poważne filmy? Czy ten jest pionerem? ;)

ocenił(a) film na 6
Purple_Killer

Co tutaj było idiotyczne ?

RAC_79

Wszystko prócz pomysłu.

ocenił(a) film na 6
soapybubble

Proszę o rozwinięcie myśl :)

RAC_79

Powstałoby wypracowanie a nie chce mi się męczyć paluszków ;)

ocenił(a) film na 6
soapybubble

Pani znana jest z pisania wypracowań na inne tematy,a na ten to już nie :) ?

RAC_79

Ja? Ależ skąd. Zazwyczaj siedzę cichutko i trzymam swoje zdanie tylko dla siebie.

ocenił(a) film na 6
soapybubble

Chyba tylko tutaj na forum he he.

ocenił(a) film na 1
RAC_79

Wystarczy:

- Potrzeba "ciężkiego sprzętu" w postaci pickupa, żeby wyrwać super drogie zabezpieczenia. Tzn, wyrwać cienką blachę z drzwi co w konsekwencji zerwało również ultra potężne zabezpieczenia z okien w postaci chyba tapety.

Można tłumaczyć, ze on robił ludzi w balona sprzedając im takie gówno ale nie oszukujmy się, cienka blacha i pseudo żaluzje to raczej słaby materiał do nabierania ludzi pomijając, że 99% debili może by i nabrał ale konkurencji raczej nie.

ocenił(a) film na 5
seastian

Bez kitu te systemy zabezpieczeń to totalna żenada. Ja tam się spodziewałem jakichś systemów obronnych - obezwładniających bądź ogłuszających napastników, a tutaj zwykły system antywłamaniowy do sklepu :D Śmieszne jest też to, że to niby bogaci wyżynają biednych. W normalnym świecie byłoby na odwrót - po pierwsze z dysproporcji sił, po drugie biedni najeżdżali by burżujów, żeby choć trochę przez noc podreperować swój budżet.

ocenił(a) film na 1
grd1

Dokładnie, historia to potwierdza. Ale kto by się tworząc film kierował logiką?

Purple_Killer

a są, ostatnio na przykład oglądałem Snowpiecera, pamiętam też, że Cube kwadrat był wyjątkowo durny, a i jeszcze Never let me go.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones